Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

NEJDOJEMNĚJŠÍ PŘÍBĚH VŠECH DOB: Poslankyně na vozíčku se zamilovala do uprchlíka a vzala si ho za muže. Neuvěříte, jak se seznámili!

Poslankyně se zamilovala do uprchlíka.
Lásku někdy můžete potkat snad úplně všude! A vzniká mezi lidmi, do kterých byste to ani neřekli. Slovenská poslankyně Silvia Petruchová se o víkendu provdala za pákistánského uprchlíka Jásira Šahzada, který žije v berlínské ubytovně.

Slovenská poslankyně Silvia Petruchová se zamilovala do uprchlíka z Pákistánu a jejich láska je tak velká, že se o víkendu vzali. A s radostnou zprávou se se všemi podělila na svém Facebooku.

Petruchová trpí svalovou dystrofií, takže se musí pohybovat na invalidním vozíku. Uprchlíka poznala přes seznamku na internetu. Muž přijel před 8 lety do Evropy. Nejdříve žil ve Švédsku, kde studoval, a teď musí setrvávat v Berlíně, kde čeká na azyl. Mezitím pracuje jako odborník na likvidaci odpadu.

Poslankyně má strach, že její manžel azyl nezíská, protože Německo zpřísnilo podmínky. Její muž navíc nesmí zemi opustit, a tak mají tak trochu vztah na dálku. Ona za ním ale jezdí každý měsíc.

Věří, že Šahzada je pro ni ten pravý a stráví s ním zbytek života. Když za ním přijede, vždy se o ni hezky stará a nic jí nechybí. Uvažují dokonce o tom, že by začali společný život na Slovensku.

Mohlo by vás zajímat

Další články