Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejdojemnější okamžiky ze svatby Jirky Krále: Procházka noční Prahou a přenesení nevěsty přes práh

Nejdojemnější okamžiky ze svatby Jirky Krále: Procházka noční Prahou a přenesení nevěsty přes práh
Zdroj: Instagram/Jirka Král
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Bývalý youtuber Jirka Král (30) a jeho krásná dívka Karolína Benešová se vzali. Pohádkovou svatbu, na kterou nikdy nezapomenou, uspořádali ve čtvrtek. Zamilované pohledy novomanželů rozhodně nenechaly jediné oko suché. Podívejte se na ty nejdojemnější chvíle z jejich veselky.

Po třech letech vztahu s roztomilou Karolínou, přezdívanou též jako Kao, se Jirka Král rozhodl svou milou požádat o ruku letos v červnu. Přenádhernou svatbu uspořádali rychlostí blesku. Své "ano" si tak řekli ve čtvrtek pod květinovou slavobránou před rodinou a přáteli. Šťastní novomanželé pak vykročili vstříc své společné budoucnosti.

Veselku pojali Jirka a Kao tradičně a nevyhnuli se vzájemnému krmení z jednoho talíře. Zamilovaných pohledů, které si vyměňovali po celou dobu hostiny, si nešlo nevšimnout. Oba dva jen zářili štěstím, a to zejména během focení v centru noční Prahy. Jejich lásku tak mohli obdivovat i kolemjdoucí na Karlově mostě. Snímky své nevěsty se Jirka pochlubil na sociálních sítích. "Jsem vděčný, že ji mám," napsal k fotografii ženich.

Po nezapomenutelném dni je čekala svatební noc. Bývalý youtuber se předvedl jako pravý gentleman a svou vyvolenou přenesl přes práh. Zamilovaný pár teď čeká další krok v jejich společném životě, a to založení rodiny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy