Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nejdojemnější momenty z pohřbu Pokorného (†39): Potoky slz Čvančarové, Schneiderové a Krainové

Nejdojemnější momenty z pohřbu Honzy Pokorného.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Momenty

Na pohřeb stylisty Honzy Pokorného (†39) dorazilo plno hvězd. Nechyběly herečky Jitka Schneiderová, Zuzana Stivínová, Jana Plodková nebo modelka Simona Krainová a dorazila i redakce eXtra.cz, která situaci zmapovala. V článku se podívejte na nejdojemnější momenty pohřbu jednoho z nejoblíbenějších českých stylistů.

Poslední sbohem mohli přijít dát lidé ve středu 7. prosince do krematoria Strašnice. Na místo dorazilo již před dvanáctou hodinou mnoho lidí, kteří se se stylistou Honzou Pokorným znali. Pokorný spáchal sebevraždu skokem z okna svého bytu na Žižkově 1. prosince 2022.

Zdrcená Krainová s manželem

Ve smuteční síni nechyběla modelka Simona Krainová, která se s Pokorným přátelila a spolupracovala s ním. Krainová si zakrývala obličej černými brýlemi, ale i přesto bylo vidět, že ji smrt kamaráda velmi zasáhla. Po celou dobu měla oporu ve svém muži Karlu Vágnerovi mladším.

Schneiderová nezadržela slzy

Potoky slz prolila herečka Jitka Schneiderová, pro niž byl Pokorný opravdovým kamarádem. Jitka přišla v doprovodu dcery a stejně jako Krainová měla i ona tmavé sluneční brýle. Redaktor eXtra.cz ale stejně poznamenal, že Jitka nedokázala zadržet slzy.

Na pohřeb dorazila také herečka Jitka Čvančarová, která byla ze ztráty Pokorného viditelně zdrcená, a ani ona nedokázala zakrýt slzy. Stejně na tom byla i Barbara Nesvadbová, bývalá šéfredaktorka módního magazínu Harper’s Bazaar.

Vystylizované celebrity

Ve Strašnicích bylo ihned poznat, že se jedná o pohřeb člověka z módní branže. Mezi smutečními hosty totiž bylo mnoho těch, kteří i přesto, že dorazili ve smutečním, vypadali stylově. Značkovými obleky se to jen hemžilo.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy