Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejdojemnější fotky ze Svatby: Natálka a František působili jako dokonalí novomanželé

Nejdojemnější fotky ze Svatby: Natálka a František působili jako dokonalí novomanželé
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Svatba na první pohled je unikátní experiment, který měl premiéru minulý týden a u diváků sklidil velký ohlas. Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci svěřili svůj osud do rukou odborníků z oblasti psychologie a biologie. Ti jim na základě výsledků náročných testů najdou vhodného partnera. V první epizodě to dali dohromady půvabná Natália (23) a fotograf František (36). Podívejme se na jejich nejkrásnější momenty ze svatby.

Natália Mykytenko pracuje na soukromé zubní klinice jako zdravotní sestra. Svoji práci miluje. Ráda totiž pomáhá lidem. Nebojí se ani komplikovanějších zdravotních případů, při kterých může využít svoji schopnost vcítit se do druhého člověka.

V těchto momentech jde hodně o psychologii, a to ji baví. Miluje sport, sedm let se profesionálně věnovala atletice. Dodnes ráda běhá a také cvičí jógu. Je ranní ptáče. V pracovní dny vstává už v půl šesté. Poté si zamedituje a zacvičí. Bez tohoto rituálu si neumí den představit.

Její poslední vztah trval rok. Svobody a nevázanosti si moc užívat neumí. Je otázkou, zda vztah s Františkem má nějakou budoucnost. František Gebr deset let pracoval jako fotoprodukční v Mladé frontě, což ho velmi bavilo. Vytvořil si určitou finanční rezervu, která mu umožnila odjet na sedm týdnů do Vietnamu.

Měl několik vztahů, z nichž mu doma zůstaly tři kočky. Domnívá se, že sdílená radost je mnohem větší než ta, kterou člověk prožívá sám. Říká, že většinu emotivních momentů v životě prožil sám.

František a Natália měli svatbu jako z pohádky. Dodrželi všechny zvyklosti jako rozbíjení talířů, společné pojídání polévky nebo pouštění holoubků. Jejich svatba působila jako reklama na dokonalý pár. Nyní ovšem před nimi stojí nejtěžší zkouška. Vydrží jim to spolu? Skutečně se k sobě hodí? Do galerie se můžete podívat na nejdojemnější snímky z jejich svatby.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy