Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Nejdojemnější fotky z pohřbu Ladislava Trojana: Zdrcení synové i vnuci, Balzerová v slzách

+ Dalších 20 fotografií

Na pohřbu Ladislava Trojana se sešla blízká rodina i ta herecká a naskytla se hned řada dojemných momentů. Dokonce se objevila i Klára Pollertová-Trojanová, která i po nečekaném rozchodu s Ivanem Trojanem na obřadu usedla vedle něho. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která získala ty nejdojemnější fotky z akce.

Ve čtvrtek v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí proběhlo poslední rozloučení s Ladislavem Trojanem. Rozloučit se přišli jeho synové Ivan s Ondřejem a dokonce dorazila i Ivanova manželka, Klára Pollertová-Trojanová, se kterou herec v posledních měsících již nežije, pár je před rozvodem.

Podle deníku Blesk se tato dvojice po třiceti letech rozvádí. Na pohřbu ale Klára svého manžela podpořila. Sice každý z nich přišel sám, ale v sále se Klára Ivanovi už tak nevyhýbala. Naopak zaujala místo hned vedle něj, jak už redakce eXtra.cz informovala.

Na pohřeb dorazil i například herec Jaroslav Satoranský. Zádušní mše se zúčastnily také herečky Eliška Balzerová, Simona Postlerová nebo Zuzana Vejvodová, dále přišli herci Martin Myšička, Jiří Macháček či Otakar Brousek nebo i režiséři Jan Hřebejk a Jiří Strach. Leckdo měl slzy na krajíčku, někteří se dokonce rozplakali. Podívejte se do galerie na nejdojemnější fotografie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy