Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

NEJDOJEMNĚJŠÍ FOTKY: Malá holčička se loučí se svým umírajícím psím kamarádem!

Dojemné loučení s umírajícím pejskem!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Tohle je opravdu dojemný příběh. Šestiletá holčička se loučí se svým čtyřnohým miláčkem, který umírá. Malá Lynn poznala rodinného mazlíčka, buldoka Jadena hned po narození. Brzy se z nich stali nejlepší kamarádi. Teď se musí se svým chlupáčem rozloučit, protože odchází na druhý břeh.

Tenhle dojemný příběh obletěl svět. Blonďatá princezna Lynn je zachycena na sérii fotek, jak se loučí se svým nejlepším kamarádem.

Malá Lynn poznala rodinného mazlíčka, buldoka Jadena hned po narození. Brzy se z nich stali nejlepší kamarádi, jejichž fotky se dokonce staly hitem na sociální síti. Tyto dojemné snímky zachycují jedny z posledních okamžiků Lynn a Jadena před jeho smrtí.

Mezi psem a holčičkou bylo opravdu pevné pouto. Trávili spolu každou volnou chvíli a byli nerozlučný tým. Jenomže teď nadešla doba, kdy se holčička musela se svým starým přítelem rozloučit a nechat ho v klidu odejít.

Čtyřnohý přítel opustil svého nejvěrnějšího kamaráda hned po oslavě dívčiných šestých narozenin. Po 13 letech se pejsek se slzami v očích dotkl hlavou malé Lynn a odešel na věčnost. Holčička byla u svého pejska do poslední chvíle.

Související články

Další články