Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejdojemnější fotka Rytmuse s malým Sanelem: Jsem z něho úplně hotový

+ Dalších 22 fotografií
Dojemné
Rytmus (42) vždycky platil za namyšleného frajírka, který se nikoho nebojí urazit. Obojí je stále pravda, ale skoro týden už je z něho i milující tatínek. Manželku Jasminu Alagič (30) a malého Sanela zahrnuje láskou a předložil důkaz místo slibů v podobě fotky!

„Jsem z něho hotový,“ rozplýval se Rytmus (42) u zatím nejdojemnější fotky se svým prvním synem Sanelem. Narodil se minulý pátek a nemine den, kdy by si ho rapper nevyfotil. Ani maminka Jasmina Alagič (30) není v tomto směru tak horlivá.

Rytmus si za „instagramovou horečku“ vysloužil kritiku, převahu ale mají ti, kteří se na spokojenou rodinku dívají rádi. „Patriku, jste nádherní! Při pohledu na vaši rodinu, tvůj přístup k ženě a synkovi si říkám, že svět by mohl vypadat jinak, kdyby každý chlap byl skutečným mužem pro partnerku a opravdovým tátou pro své děti. Děkuju za důkazy toho, že je to možné. Nutí mě nepřestat věřit, že láska je,“ vzkázala jedna z fanynek.

Jasmina a Sanel se mají pod Rytmusovou střechou jako v bavlnce. Slavná dvojice na narození miminka dlouho připravovala, rozlehlé sídlo za Bratislavou si pořídili právě kvůli založení rodiny. Konečně se dočkali a nejšťastnější životní období si užívají plnými doušky.

Mohlo by vás zajímat

Další články