Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejdojemnější chvíle v historii StarDance: Tomicová postavila vozíčkáře a sál propukl v pláč

+ Dalších 12 fotografií
Pokud Pavla Tomicová (56) nevyhraje StarDance 2018, bude to největší zklamání v historii taneční show. Věčně vysmátá herečka sice nepatří k nejzdatnějším účastníkům, zato je nejsrdečnější. Znovu to dokázala během benefičního kola, ve kterém hvězdy tančili s hendikepovanými. Postarala se o ohromné dojetí, které soutěž snad ani nepamatuje.

Pavla Tomicová ještě před měsícem patřila k outsiderům StarDance 2018, s Markem Dědíkem ale dokázali nevídané a rázem se z nich stali letošní favorité. Někdo by musel falšovat hlasy, aby tenhle pár nezvítězil.

Jejich výkony každý týden sklízí největší ovace a sobotní benefiční kolo nevylo výjimkou. Hvězdou večera, během kterého se podařilo vybrat přes 15 milionů korun pro hendikepované z Centra Paraple, se zase s přehledem stala Tomicová.

Někdejší tváři nekonečného seriálu Ulice a Dědíkovi tentokrát hodně pomohl třetí tanečník. Petr Pokorný, jenž s párem tancoval na invalidním vozíku, si StarDance náramně užil.

„Na vozíku jsem přes dva roky. První den na dovolené jsem šel skákat, samozřejmě tam byl lehce alkohol. Večer ubylo trochu vody, skočil jsem špatně a dopadl jsem hlavou na kámen,“ líčil Pokorný, jak si přivodil zranění, kvůli kterému nemůže chodit.

„Tancování mě docela baví už od útlých let, navštěvoval jsem dost diskotéky. Do tanečních jsem bohužel nechodil, ale myslím si, že StarDance mi to vynahradí,“ usmíval se.

Pavla Tomicová Pokornému aspoň na pár okamžiků splnila největší sen. Zvedla ho totiž z kolečkového křesla a celý sál propukl v pláč. Kapesníky nestačily ani divákům u televizních obrazovek. "To byla ta nejhezčí chvíle, kterou jsem kdy ve StarDance viděla," zněl jeden ze vzkazů, jichž jsou na sociálních sítích mraky.

Vystoupení Tomicové, Dědíka a Pokorného ocenila i porota, která shodně hodnotila číslem 10. Do dalšího kola si tak pár odnáší nejvyšší počet bodů.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy