Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejdojemnější chvíle letošního MasterChefa: Přemek Forejt neudržel slzy a rozplakal se

+ Další 4 fotografie
Pokud jste si mysleli, že porotce z MasterChefa Přemek Forejt má srdce z kamene, byli jste na omylu. Forejt je velmi citlivý člověk, což dokáže úterní díl MastreChefa. Dojemné setkání Pepy Nemravy s dětmi dožene nejmladšího z porotců k slzám.

Již dnes se TOP 7 amatérských kuchařů z celého Česka utká v další výzvě. Tentokrát si porota připravila pro soutěžící doslova emoční kolotoč. Pod tajemnou bedýnkou každý z nich našel suroviny, které jim vybrali rodinní příslušníci.

Soutěžící jsou v kuchařské show již několik měsíců a když se mohli konečně setkat s rodinou, naprosto je to odrovnalo. Ti, kdo soutěží o titul MasterChefa, ale nebyli jediní, kteří byli plní emocí. Slzám dojetí se totiž neubránil ani nejmladší z porotců Přemek Forejt

Na Forejta připadl úkol doprovodit do kuchyně MasterChef pomocníky Pepy Nemravy Josefovi přišli pomoci jeho dvě rozkošné dcerky a samozřejmě hned při vstupu do studia se rozplakaly. Dojemná chvíle dostala i Přemka.

"Počkej ty opravdu bulíš?" všiml si kolegova dojetí Honza Punčochář "Já už to nechci dělat, já to fakt nedávám. Fakt bulím. Ty vole, ty jsi tam nebyl s nimi," přiznal se slzami v očích Forejt.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy