Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejdivočejší modely ve Varech: Úděsná Třeštíková, Verešová naostro a polonahá Slováková

Nejdivočejší modely v Karlových Varech: Třeštíková, Slováková a další!
Zdroj: Jiří Schott/Jiří Masojídek/ extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Módní policie

Karlovy Vary jsou nejen přehlídkou filmů a zahraničních hvězd, ale také módního (ne)vkusu některých celebrit. Hvězdy české i slovenské scény se snaží zaujmout všemi možnými způsoby, a proto na sebe často obléknou velmi bizarní modely, jen aby zaujaly. Naopak jsou ale i tací, kterým to velmi slušelo, ovšem na české poměry je to pořád velmi kontroverzní. Redakce eXtra.cz byla přímo na místě!

Radka Třeštíková

Jeden z nejkontroverznějších outfitů vynesla spisovatelka Radka Třeštíková (41). Nejenže si zřejmě spletla společenskou událost s pláží, ale navíc se tak objevila přímo na slavnostním zahajování, kde je předepsán přísný dress code (black tie, pozn. red.). Radka však tuto skutečnost ignorovala a na sebe si vzala bílý top, delší kostkovanou sukni připomínající ubrus, černý choker a černé boty na podpatku a platformě. Velmi nevhodná a naprosto nesmyslná kombinace.

Třeštíková se za svůj outfit následně omluvila, ale pro příště se jí možná bude hodit malá rada: Nejdříve přemýšlejte, než něco uděláte.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová (42) je nádherná žena s perfektní figurou. Není proto divu, že si vybírá modely, které její postavu ještě zdůrazní. Na UniCredit party ve Varech si například vzala dlouhé bílé šaty Alexander MxQueen, které však byly velmi sexy. Pod nimi totiž neměla žádné spodní prádlo, což by se pod takovou průsvitnou látku ani nehodilo. Skvělá volba, která rozvířila vody českého módního průmyslu.

Eliška Dospivová

Na slavnostním zahajování šokovala také bývalá žena miliardáře Marka Dospivy Eliška Dospivová. Na sebe si vzala odvážné šaty s průstřihy v oblasti dekoltu a břicha, které možná více odkrývaly, než zakrývaly.

V zahraničí jsou v dnešní době takové extravagantní a odvážné modely velmi časté, a proto se nejedná o nic extrémně šokujícího. Z pohledu klasického českého diváka to však byla velmi kontroverzní volba. Ukázat méně je někdy více, zvlášť na červeném koberci.

Džana Valjevac

Na premiéře snímku Banger v Karlových Varech se ukázala také modelka s bosenskými kořeny Džana Valjevac. Na červený koberec oblékla kompletně průhledné černé šaty, které ukázaly jak bradavky, tak její zadeček v tangách. Taková volba připomíná americkou modelku Kendall Jenner, která na akcích také velmi ráda provokuje v průsvitných róbách.

Kristýna Schicková

Modelka Kristýna Schicková (27) se zřejmě inspirovala zpěvačkou Rihannou. Na akci oblékla šaty, které kompletně odhalovaly její těhotenské bříško, stejně jako to před pár měsíci udělala několikrát Rihanna. Šaty od návrhářského dua Ponerových však vypadaly skvěle a modelce lichotily.

Nela Slováková

Influencerka Nela Slováková (32) ráda šokuje. To ostatně dokázala i ve Varech, kam přijela na otočku i se svým partnerem Lukášem. Na Instagram přidala dvě fotografie, na nichž měla velmi odvážné šaty. Černá látka zakrývala jen to nejnutnější, zbytek byl průhledný. Šaty podobného stylu jsou v současnosti trendy, hlavně na asijských e-shopech jako AliExpress, které kopírují designy od známých módních návrhářů.

V galerii se podívejte na další odvážné modely!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy