Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nejdivočejší finalistka SuperStar… Kam zmizela Šárka Vaňková?

Už je to hodně dávno, co Šárka Vaňková (30) získala druhé místo v pěvecké soutěži SuperStar. Tehdy jí bylo šestnáct a měla před sebou hodně slibnou kariéru. Jenže Šárčin život se po soutěži a vystoupení v několika muzikálech vydal zcela jiným směrem.

Podle posledních informací se kráska měla odstěhovat do Bratislavy, kde se má živit jako vizážistka. Šárka tak sekla s kariérou zpěvačky, která ji po jednu životní etapu živila a vypadalo to, že pokud u zpěvu zůstane, bude se mít hodně dobře. Jenže z ničeho nic se po ní slehla zem.

O Šárce se v minulosti hojně psalo také jako o milence zvučných jmen z prostředí showbyznysu. Vědělo se, že Šárka byla první holkou, se kterou se vyspal Sámer Issa a neutajila ani románky s Danielem Hůlkou, se kterým jednu dobu žila, nebo režisérem Filipem Renčem.

Dnes o Šárce ví jen málokdo. Pokud byste o ní měli nějaké informace, kontaktujte redakci eXtra.cz na emailu: redakce@extra.cz

Podívejte se na plejádu nejhezčích snímků krásné Šárky. Není se čemu divit, že se do ní mnozí zamilovali na první pohled.

Mohlo by vás zajímat

Další články