O tom, že se neobvyklá až bizarní jména stala novým hitem mezi celebritami není třeba spekulovat. Zahraniční hvězdy vymýšlejí jednu šílenost za druhou. No a u nás přece nezůstaneme pozadu. Co všechno slavní pro své děti nevymysleli?

  1. Český zpěvák Tomáš Klus (31) se dočkal se svou ženou Tamarou třetího potomka. Po Josefíně a Alfrédovi dali třetímu děťátku jméno Jenovéfa.
  2. Desetiletá dcera herečky Veroniky Žilkové (53) a ministra obrany Martina Stropnického (58) má neobvyklé staročeské jméno Kordula. Maminka jí často oslovuje Kordulka.
  3. Modelka, Česká Miss 1999 a zakladatelka neziskovky Helena Houdová (37) také nelenila. Její děti se jmenují Daveed Jakub, Darien a Deia. Příjmení mají po bývalém manželovi Amanat.
  4. Bouřlivák Tomáš Řepka dal svému synovi italské jméno Tomasso. Ve škole si s ním malý Řepka určitě dost užije.
  5. Slovenská sexbomba a moderátorka Zuzana Belohorcová (41) si v roce 2012 vzala Vlastimila Hájka. Dcera se jmenuje Salma Hájková a syn Nevio Belohorec Hájek. Snad se její dcera někdy setká s hollywoodskou star Salmou Hayek.
  6. Ostře sledovaný pár českého šoubyznysu Agáta a Jakub Prachařovi se radují z druhého potomka. První děťátko dostalo jméno Kryšpín Dopita, teď se rodinka rozrostla ještě o dceru Miu.
  7. Nelenila ani herečka Aňa Geislerová. Ta chtěla také být originální a svého syna pojmenovala Bruno Fidelius.
  8. Pozadu nezůstává ani bývalý český pornokrál Robert Rosenberg. Jeho první syn se jmenuje Forrest. Jelikož je Robert milovníkem a trenérem boxu, tak svému druhému synovi dal jméno největší filmové boxerské legendy. Ano, je to Rocky.