Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejdiskutovanější video týdne: České ženy se omluvily chlapům

Nejdiskutovanější video týdne: České ženy se omluvily chlapům
Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
Video týdne
Na internetu se objevilo video, které zaskočilo řadu sledujících. Ženy se v něm omlouvají mužům za to, že přebraly jejich roli. Video bylo zveřejněno ve středu a od té doby si ho zhlédlo už téměř půl milionu diváků. Někteří ho silně kritizují, jiní ho tam vychvalují.

Spolek Žena je láska na sociální síť umístil video, ve kterém se ženy omlouvají všem mužům. Během pětiminutového videa zazní několik omluv a dokonce dojde i na slzy. Ženy se omlouvají za to, že přebraly mužské role. Zároveň jim tam děkují za všechno, co pro ně udělali. Zkrátka jde o úplný opak feministického smýšlení.

Video

"Děkujeme vám, muži, za to, co pro nás děláte, i když jsme vám postupem času přebraly vaši mužskou roli," zazní ve videu. "Bez vás jsme úplně ztracené." "Milujeme vás, potřebujeme vás." "Jsme šťastné, že jste s námi a že jste tak dlouho vydrželi všechna naše poučování, prosazování a protlačování naší pravdy a všechny další příšernosti, které jsme vám dělaly," zazní dále ve videu.

Reakce

Hromadná omluva a poděkování žen bylo na sociální síť Facebook vloženo ve středu. Za tak krátkou chvíli ho stihlo zhlédnout téměř půl milionu diváků a sledovanost stále roste.

Spot také vyvolal mnoho diskuzí. Objevuje se tam řada negativních komentářů. "Proboha živého!! Jsem chlap, ale z tohohle je mi na blití. Takováhle sebemrskačství, sebeponížení a vlezdoprdelectví, to jsem v životě neviděl. Stockholmský syndrom hadra.. Tohle musí být důsledek vymývání mozku," zaznělo v komentářích. Na druhou stranu tam bylo i mnoho podpory pro tyto ženy. "Je mi lito komentářů, od autorů, kteří nic nepochopili. Milé ženy, přeji vám hodně úspěchů na té cestě sebepoznání," zastával se jich pan Michal.

A co si o videu myslíte vy? Podívejte se na video a dejte nám vědět do komentářů.

Žena je láska

Žena je láska je koncept, kde se ženy snaží navrátit harmonii do partnerských vztahů. Zakladatelkou je Miluška Matoušová, která je i autorkou stejnojmenné knihy. Spolek pořádá různé kurzy a programy, během kterých se vás Matoušová pokusí inspirovat k tomu, abyste udělaly první krok. Povede vás cestou vědomého ženství a vy budete vědět o svých ženských úkolech.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy