Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejdiskutovanější ňadra Českého lva: Lidé si zvykli na umělé špunty, nad přirozeností se jim dělá zle

Diana je nádherná dívka s krásným dekoltem.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 16 fotografií
GLOSA: I přesto, že letošní předávání prestižních filmových cen Český lev ovládl film Bába z ledu, který se za víkend stal nejvyhledávanějším snímkem a přítomné filmové hvězdy se snažily udělat všechno pro to, aby na sebe strhly pozornost, tak nejkontroverznější diskuzi vyvolaly šaty Diany Kratochvílové (20), která přišla v doprovodu svého přítele Adama Mišíka. Dívka, která prakticky ani nestála o takový humbuk, se stala předmětem nekončících diskuzí na českém internetu.

Diana Kratochvílová, přítelkyně zpěváka Adama Mišíka, je prakticky neznámá dívka, která se pouze objevila po boku slavnějšího partnera na Českém lvu 2018. Jestli stála o takovou pozornost, jež se jí momentálně dostává, se můžeme jenom dohadovat.

Na jednu stranu se dá diskutovat o tom, že když zvolila na galavečer natolik odvážné šaty s hlubokým a dlouhým rozparkem, tak se to dalo očekávat. Na druhou stranu, proč by se měla zahalovat modelem až ke krku, když je mladá a rozhodně má co ukazovat.

Když se podíváte na předávání různých prestižních cen do Ameriky, tak outfit šatů Dominiky by naprosto zapadl a nikdo by se nad ním nijak nepodivoval. Pokud někdo chce mluvit o nevkusnosti a zbytečné lacinosti či provokaci, mohl by se podívat nejdříve trošku do světa.

Kupodivu se nyní neřeší tak moc její šaty, zda byly vkusné či ne, ale do centra pozornosti se dostávají prsa Diany. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že její prsa jsou povislá a měla by jim tedy uzpůsobit svůj model. A tohle je pouze jeden z umírněnějších názorů. Objevují se i takové, které Dianu vyloženě neoprávněně urážejí.

„Tohle je přítelkyně Adama Mišíka? A jí je jako dvacet let a má takové věšáky?“ objevuje se v diskuzích. Lidé si patrně neuvědomují jednu věc, a to tu, že pohledná Diana si svá prsa nevybrala. Nepřišla k plastickému chirurgovi a neukázala na implantáty, které by chtěla.

Její čtyřky jsou zcela přírodní a podle toho také vypadají. Moc jsme si zvykli na umělé špunty, které drží jako přibité hřebíkem v jedné poloze a nehnou se ani o milimetr. České celebrity do svého těla pumpují silikon a botox v takovém množství, že si přestáváme vážit přirozené krásy.

Pokud má žena větší prsa, tak je jasné, že jí nebudou úplně držet, ale budou mít přirozený tvar. Ňadra Diany jsou nádherná a zcela v pořádku. O žádných jezevčích uších nebo stařeckých plajdácích nemůže být řeč. Taková prsa vypadají poměrně jinak.

Kopat do celebrit, které své silikonové poprsí, mnohdy pěkně zpackané, cpou samy do fotoaparátů a snaží se na ně upoutat pozornost hlubokými dekolty, je zcela v pořádku. Ale co v pořádku není, je zesměšňovat mladou a krásnou dívku, která nikam svá ňadra nervala a nesnažila se na sebe všelijak upozorňovat.

Jen si vzala šaty, které byly uměřené jejímu věku, a chtěla vystavit přírodní krásná prsa!

Související články

Další články