Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

NEJDĚSIVĚJŠÍ ÚPLNĚK TOHOTO ROKU JE TU: Těchto 10 věcí se vám dnes v noci může stát!

Dnes se připravte na opravdu silný a nebezpečný úplněk.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Právě dnešní noc se stane pro mnoha z nás děsivou. Měsíc se dostává do úplňku, a to v konstelaci s lunou ve Lvu. Nastává tak opravdu děsivé spojení, které nepřináší nic dobrého. Pojďme se podívat na 10 věcí, které se vám můžou dnes v noci stát a na které je dobré dát si pozor.

Úplněk ovlivňuje naprosto vše. Nejen že ovládá hvězdy a různé konstelace, ovládá i nálady člověka a způsob jeho chování. Právě při úplňku se stávají ty nejděsivější tragédie a tento srpnový úplněk má nadměrnou sílu. Buďme proto všichni opatrní a připraveni. Pojďme se podívat, kterých 10 věcí vás může tuto noc potkat.

1. Sebevraždy

Je dokázáno, že právě v tyto dny mají lidé mnohem větší sklony k sebevraždám, a právě proto se stává úplněk tolik obávaným dnem. Emoce a lidská psychika prostě v tomto dnu fungují trochu jinak a mysl tak dostává naprosto nevysvětlitelné pochody.

2. Zvyšuje se podrážděnost i napětí

Hádky, křik a pláč nejsou o úplňku nic divného. Pokud se vám nic nedaří a máte náladu pod psa, radši se někam zavřete a den prospěte nebo si ho zpříjemněte něčím, co máte rádi.

3. Špatně se spí, lidé trpí nočním můrami

Dnes v noci nebudou vaše sny asi úplně růžové. Když už se vám podaří zabrat přes ten neuvěřitelný svit Měsíce, dost možná vás vzbudí nějaká noční můra. Zkuste před spaním vypít teplé mléko s medem a naladit se na pozitivní vlnu.

4. Magie a kouzla jsou v tuto noc mnohem účinnější

Ne jen ta dobrá kouzla, ale i ta špatná dostávají o úplňku naprosto jiný rozměr. Dejte si tedy pozor na prokletí nebo nějaké zákeřnosti. Poproste svého andílka, ať vás dnešní noc ochraňuje.

5. Nedoporučují se žádné lékařské zákroky

Rány se lépe hojí v přibývající fázi Měsíce a úplněk je naprosto nevhodnou dobou pro různé operace a jiné lékařské zákroky. Pokud nebudete tedy v naprostém ohrožení života, dnes se rozhodně nenechávejte ošetřit.

6. Nečiňte žádná důležitá rozhodnutí

Dnes zapomeňte na rčení: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Naopak naprosto vypněte a neřešte vůbec nic. Soustřeďte se pouze na duševní pohodu a pozitivní stav mysli.

7. Zvýšené riziko autonehod a jiných dopravních katastrof

Cesta z dovolené nebo na dovolenou by se mohla proměnit v tragickou událost, a proto se právě dnes v noci nedoporučuje nikam cestovat. Nejen že by vás na cestě potkaly komplikace všeho druhu, můžete být i v ohrožení života.

8. Potraty a jiné porodní a těhotenské komplikace

Právě na těhotné ženy působí fáze Měsíce víc než na ostatní smrtelníky. Buďte na sebe tedy velmi ostražitá a raději nevstávejte z postele nebo gauče. Mohlo by totiž dojít k opravdové tragédii.

9. Podvody

Dnes budete v ohrožení nejrůznějšími podvody, nic nehraje do karet právě vám. Proto rozhodně nic nesjednávejte, nepodepisujte ani neslibujte. Dokonce není úplněk ani vhodným dnem pro nejrůznější seznámení.

10. Duchové ožívají

Vyvarujte se jakémukoli kontaktu s podsvětím a mrtvými. Dnes vynechejte návštěvu hřbitova a rozhodně se nepouštějte do vyvolávání ducha a komunikací s mrtvými, výsledek by mohl být strašlivý.

Opatrujte se, požádejte o pomoc své anděly, protože dnes budete ochranu skutečně potřebovat, a snažte se zaměřit na pozitivní stav mysli. Mějte na paměti, že dnešní konstelace hvězd, postavení planet i fáze Měsíce jsou enormně silné a enormně nebezpečné, a proto nepodceňujte tuto sílu.

Související články

Další články