Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejděsivější trend letošního léta? Muži se začínají promenádovat v háčkovaných šortkách!

Kdo se vsadí, že si je jako první oblékne Tomáš Klus?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Už vás nebaví paření se v dlouhých společenských kalhotách? Závidíte všem ženám v minisukních, které osvěžuje chladivý vítr? Už dlouho toužíte po změně? Pokud vám kompletně chybí sebeúcta, tak máme něco přímo pro vás!

Konečně můžete být in a uspokojit babiččinu zálibu v háčkování zároveň! (A přesně na tuhle kombinaci jste přece čekali tak dlouho.)

Na sociálních sítích se objevil nový trend, dle kterého mají muži nosit háčkované kraťasy. Poskytuje jim to mnoho výhod. Kromě chladné pokožky je to například i nádherný klid, jelikož těmto mužům najednou nikdo nevolá.

Americký výrobce Schuyler Ellers ale trvá na tom, že háčkované kalhoty jsou skvělé na běhání, chození, každodenní nošení i tanec! Popravdě se nemůžeme dočkat, až v nich v příští sérii Stardance uvidíme Marka Ebena.

Rovněž se prý hodí na ranní jógu, hudební festivaly a do školy (samozřejmě pokud chcete, aby vás začali mlátit i prvňáci).

Navzdory našim pochybám se ale háčkované šortky prodávají po tisících a je tak jen otázkou času, kdy nám vypálí oči přímo v České republice.

Související články

Další články