Do Prahy 14. října přijede kontaktér Darryl Anka. Právě tento nenápadný chlapík už 33 let hovoří s vesmírnou bytostí Basharem.

Darryl Anka pracoval od 70. let jako tvůrce vizuálních a speciálních efektů na mnoha hollywoodských filmech – například na filmové sérii Star Trek nebo na filmu Já, robot.

Anka tvrdí, že prostřednictvím jeho osoby mluví k lidstvu multidimenzionální vesmírná bytost Bashar. Tento vesmířan lidstvu předává poznatky, jak funguje vesmír a jaké místo v kosmu zastává člověk. A Bashar také lidstvo varuje, že se musíme rychle vzpamatovat, nebo skončíme hodně špatně. Pokud si planetu Zemi zničíme, budeme jako nomádi přežívat na vesmírných korábech.

Darryl Anka je dnes zřejmě nejslavnějším ufologem a channelerem. Jeho komunikaci s Basharem už zkoumaly desítky vědců a nikdo neodhalil, že by Anka nějak podváděl.

Anka přijede do Prahy uvést svůj film s názvem First Contact, který popisuje setkání s vesmírnou bytostí Basharem. Ve filmu se více dozvíte o fungování vesmíru a také o tom, kdy mimozemšťané oficiálně začnou komunikovat s lidmi.