Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nejděsivější outfity na cenách Grammy: Červený koberec ovládli růžoví opeřenci!

+ Dalších 11 fotografií
V noci na pondělí se předaly prestižní hudební ceny Grammy. Ovládla je Lady Gaga, která si odnesla hned tři zlatavé gramofony. Na červeném koberci se tradičně předvedla plejáda hvězd, z nichž řada se místo ze šatníku zřejmě oblékla z popelnice. Podívejte se na ty nejpříšernější outfity!

Prestižní hudební ceny Grammy mají své vítěze a červený koberec zase své poražené. Ani světové hvězdy nejsou neomylné a nezřídka se jim stává, že vylezou na ulici v oděvu, za který by jim naplivali do obličeje i v Armádě spásy.

Letošní galavečer ovládli růžoví opeřenci, přesně tak totiž vypadala v děsivých šatech Katy Perry nebo písničkářka Tayla Parx. Skoro jako by některé z celebrit nešly na předávání cen, ale na maškarní bál.

Prostorově výrazný rapper Cee Lo Green šel za chlápka, co si šel jen tak zaběhat. A kreace Kylie Jenner a otce jejího dítěte Travise Scotta snad ani nezasluhuje komentář, tihle dva jsou smrtelnou kombinací, ať na sobě mají cokoliv.

Na další šílené modely se podívejte v galerii. A hlavně se nenechte inspirovat!

Související články

Další články