Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejděsivější foto dne: Takhle brutálně zestárla matka Charlieho a Alana z Dva a půl chlapa!

Nejděsivější foto dne: Takhle brutálně zestárla matka Charlieho a Alana z Dva a půl chlapa!
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 17 fotografií
Děsivé stáří
Časy, kdy byla Evelyn Harper z Dva a půl chlapa ještě dračice, jsou už dávno pryč. Uběhlo téměř 20 let od začátku natáčení legendárního sitcomu a na představitelce matky Charlieho a Alana se krutě podepsaly. Z dámy v nejlepších letech, jejímž největším koníčkem je sex s cizími muži, se stala babička, která si nabrnkla o 40 let mladší ženu!

Americká herečka Holland Taylor je za oceánem televizní hvězdou už od 60. let minulého století. U nás se proslavila teprve v roce 2004, kdy se začal vysílat seriál Dva a půl chlapa Nezapomenutelně v něm ztvárnila Evelyn Harper, matku Charlieho a Alana.

Jenomže Evelyn už jako Evelyn nevypadá. Uběhlo téměř 20 let a herečka zestárla k nepoznání. V kultovním sitcomu si do postele vodila jednoho chlapa za druhým, dnes už by jí to nikdo nevěřil. A nejenom proto, že je ve skutečnosti na holky a momentálně žije s výrazně mladší Sarah Paulson (44).

Navzdory pokročilému věku se o sebe Holland snaží stále pečovat a své tělo nezanedbávat. Pravidelně chodí běhat a posilovat, pro zraky kolemjdoucích by ale bylo vhodnější, kdyby se u toho víc zahalovala.

Kde všude se na představitelce Evelyn Harper krutě podepsal zub času? Na to se podívejte v galerii!

Související články

Další články