Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejdementnější videoklip, jaký jste kdy viděli, je od českého Biebera: Okamžitě všichni zdrhejte, apokalypsa je tady!

Je to sedmnáctiletý kluk jménem Patrik Krajčír a říká si Pat Crycheer. Proč, to se nás neptejte. Na YouTube má vlastní kanál s názvem PatSwag Channel, protože kdo dneska není sfek a kůl, ten jakoby nebyl. Navíc největší sfek je, když začnete rapovat a je vám sedmnáct, protože máte za sebou strašně moc životních těžkostí, třeba že jste nechtěli jíst k obědu květák a otec vám za trest jednu střihnul, nebo že vám češtinářka dala čtyřku ze slohovky, a proto vás máti nepustila v pátek večer na diskošku do Zadního Slavíkova.

Takže tenhle Patrik je teď tu, myslí si, že je internetová celebrita, a vsadíme se, že u něj ve škole ho za to někdo šikanuje, splachování hlavy do záchodu a tak podobně. Patrik totiž natáčí něco jako poloprofesionální videoklipy, kde nám třeba zpívá o tom, že má rád pěkný holky. Chodí v kožichu z falešného norka, tváří se jako Obama během sledování polonahé Merkelové a hlasem, který je falešný i po použití autotune, zoufale kuňká něco o holkách.

Problém číslo 1: Je to tak strašně špatný, že se megaumělec Pat Crycheer netrefí ani do svého vlastního playbacku. Nikdy. To už není hudební kverulantství, to zavání starou dobrou retardací.

Problém číslo 2: Je to tak strašně špatný, že ani ty „pěkný holky“ nejsou nadšené účastí v tomto klipu, stačí se jen podívat na tu hnědovlásku ve vojenské vestě. Takhle se tváříme my, když musíme s naším šéfredaktorem na nějaký večírek a on tam ukáže zadek.

Problém číslo 3: Dokud tihle lidé budou každým svým činem vzbouzet pohotovost jezdců apokalypsy a přibližovat svými činy planetu jejímu konci, budou z nich pořád celebrity. Jediný recept na ně je ignorace. Když je ale někdo král fofrškoly, je zase škoda, aby to vidělo co nejmíň lidí. Ostatně nás těší, že i jiní to cítí stejně jako my. Nejčastějším komentářem pod videem Pat Crycheera je naše oblíbená hláška neznámého autora: Přišla do pokoje máma a raději jsem to přepnul na porno, aby si nemyslela, že jsem úplně blbej.

Související články

Další články