Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nejdelší jméno na světě má pětadvacetiletý Švéd: Neuvěříte, co má napsáno v občance

Nejdelší jméno na světě má pětadvacetiletý Švéd: Neuvěříte, co má napsáno v občance
Zdroj: Profimedia

Štve vás, že máte moc dlouhé jméno i příjmení Váš podpis se nikam nevejde a trvá dlouho ho vytvořit? Na tohoto Švéda ale nemáte.

Alexander Ek. Tak se jmenoval, když se narodil. V osmnácti letech si chlapec řekl, že mu Ek nestačí a začal si přidávat. V pětadvaceti letech už má jeho celé jméno neuvěřitelných čtyřiašedesát slov.

Konkrétně tedy:

Kim-Jong Sexy Glorious Beast Divine Dick Father Lovely Iron Man Even Unique Poh Un Winn Charlie Ghora Khaos Mehan Hansa Kimmy Humbero Uno Master Over Dance Shake Bouti Bepop Rocksteady Shredder Kung Ulf Road House Gilgamesh Flap Guy Theo Arse Hole Im Yoda Funky Boy Slam Duck Chuck Jorma Jukka Pekka Ryan Super Air Ooy Rusell Salvador Alfons Molgan Akta Papa Long Nameh.

Ve Švédsku si občan může změnit jméno jednou zcela bezplatně. Každá další změna stojí tisíc švédských korun - tedy asi tři tisíce korun českých. Alexander si změnil jméno už šestkrát.

„Moji rodiče byli nejprve trochu zmatení, když k nám přišel dopis adresovaný na Usama-Bin Ek místo Alexander Ek. Ne vždy mi přijde pošta a taky mi chodí zpožděně vyúčtování za elektřinu, ale v tom je určité kouzlo,“ tvrdí Saša v rozhovoru pro deník Local a dodává, že by se časem rád podíval do Severní Koreje. Prý je zvědavý, jak by tamní úřady reagovaly na jeho jméno. Jen jeď, chlapče. A zabal si aspoň na padesát let.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy