Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejčernější scénář se naplnil, Tadeášek je mrtvý: Našli jeho tělíčko, byla nařízena pitva

Nejčernější scénář se naplnil, Tadeášek je mrtvý: Našli jeho tělíčko, byla nařízena pitva
Zdroj: Policie ČR
+ Další 3 fotografie
Děsivá dohra
V pátek začalo rozsáhlé pátrání po malém Tadeášovi. Matka uváděla, že šla se synem na procházku do parku, kde usnula. Po probuzení mělo být dítě pryč i s kočárkem. Bohužel příběh má tragickou dohru. V sobotu našla policie dítě mrtvé. Nález tělíčka nebyl náhodný, policisté šli najisto.

Od pátečního večera pátrala policie po téměř pětiměsíčním Tadeášovi. Matka s ním měla jít na procházku do zámeckého parku v Hoříně na Mělnicku. Jenže prý usnula a když se vzbudila, dítě mělo být pryč i s kočárkem.

Konec pátrání

Po dítěti pátrala policie, hasiči, potápěči i veřejnost. Matčině verzi její nejbližší nevěřili. Potýkala se totiž s drogami a alkoholem Obávali se nejhoršího

Jejich předtuchy se bohužel vyplnily. Pátrání bylo v sobotu před sedmnáctou hodinou ukončeno, protože policie našla tělíčko mrtvého Tadeáše. Byla nařízena soudní pitva.

V souvislosti s jeho smrtí policie prověřuje dvě osoby. "Před 17. hodinou ukončili policisté pátrací akci v Hoříně na Mělnicku po čtyřměsíčním chlapečkovi. Toho bohužel nalezli bez známek života. Jak zemřel, osvětlí soudní pitva. Nyní prověřují výpovědi dvou osob a provádějí další úkony ke zjištění úmrtí chlapce," informovala Policie České republiky na Twitteru.

Podle dostupných informací tělo našli v okolí Hořína mimo park u řeky. Jak informoval portál TN.cz, nalezení tělíčka nebylo náhodné. Policie věděla, kde má hledat. "Na základě získaných informací jsme nalezli tělo pohřešovaného kojence," uvedla v sobotu policejní mluvčí Michaela Nováková.

Více informací policie zatím nesdělila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy