Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejbrutálnější vrazi: Zvrácené hrátky s uříznutou hlavou, pití krve holčiček, strouhání kůže

Nejbrutálnější vrazi:  Zvrácené hrátky s uříznutou hlavou, pití krve holčiček, strouhání kůže
Zdroj: Profimedia/Policie Rusko
+ Další fotografie
Odporné bestie

Jací byli nejbrutálnější vrazi všech dob? Máme tu jejich přehlídku. Je libo pojídání uřezaných rukou malých holčiček, vtírání soli do ran ze struhadla, podomácku prováděné pitvy nebo třeba degustace plic svých přítelkyň? Pokud vás informace o těchto nepochopitelných činech zajímají, čtěte raději opatrně a pouze na vlastní nebezpečí!

Tamara Samsonova

Tamara Samsonova zabila a snědla 11 obětí. Svou známou omámila pilulkami a řezala ji pilkou na kusy, zatímco byla nebohá oběť stále naživu. Vražedkyni nejvíc chutnaly lidské plíce.

David Parker Ray

David Parker Ray si postavil svou vlastní sadistickou dílničku, do které zavíral nebohé ženy a dívky. Svým obětem podával drogy, aby jim vymazal paměť. Ženy mučil elektrickými výboji a nechával je znásilňovat psy.

Lorraine Thorpe

Lorraine Thorpe v patnácti umučila starší ženu. Kůži jí odírala struhadlem na brambory a do ran jí vtírala sůl. Po oběti dupala, pálila jí vlasy a spolu se svým přítelem ji bičovala psím vodítkem. Následně udusila svého otce polštářem, aby vraždu neprozradil.

Tsutomu Miyazaki

Tsutomu Miyazaki unášel malé holčičky, vraždil je, znásilňoval jejich bezvládná těla, pil jejich krev a jedl jejich uřezané ruce. Rodinám obětí pak posílal pohledy, ve kterých popisoval, jak děti zemřely. Tsutomu si schovával torza svých obětí jako suvenýry. Vysloužil si přezdívku Drákula Miyazaki.

Edmund Kemper

Edmund Kemper brutálně zabil šest studentek, babičku s dědou i svou matku. Matku ubil kladivem. Nebylo mu ještě ani 24, když s uřízlou hlavou souložil a pak si z ní vytvořil terč na šipky. Už jako malý byl pěkné kvítko, zaživa zakopával zvířata do země a později je zbídačelá znovu vykopával, aby je mohl dál mučit. Studentkám uřezával kusy těl a pitval je.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy