Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VRAŽDA ROKU: Hledají kladivo, kterým vrazi rozbili hlavu krásné Sabině! Její přítel ze zahraničí byl už na výslechu

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Kriminalisté pořád nemají žádné stopy, které by je přivedly k vrahům krásné Češky Sabiny. Šestadvacetiletou dívku někdo umlátil u ní v bytě kladivem. Šlo o loupež? Nebo o mstu mafie?

Byla krásná, mladá a zřejmě těhotná. Kriminalisté v Moravskoslezském kraji vyšetřují brutální vraždu Sabiny (†26). Sabina Č. měla čtyřicetiletého přítele z ciziny. V Polance nad Odrou, kde k vraždě došlo, nebyl oblíben. Případ provázejí děsivé spekulace.

Dívku našel v tratolišti krve právě její přítel. Tvrdí, že se zrovna vrátil z dovolené. Už dokonce absolvoval i výslech.

Otázkou je, zda policisté alespoň našli vražednou zbraň. Večer prohledávali popelnice a křoví u domu. Bez výsledku.

Podle webu TN.cz byla dívka ve 4. měsíci těhotenství. Otcem má být právě její čtyřicetiletý přítel.

Spekuluje se, co se v domě mohlo stát. Policie zatím nemá žádnou stopu. Ve hře je varianta, že dům přišli vyloupit zloději, Sabina je překvapila a oni ji ubili. Hovoří se ale také o tom, že někdo z jejího okruhu se zapletl do sporů kolem drog a dlužil ohromnou částku. Je možné, že se na Sabině mstila mafie? Případ je na začátku vyšetřování, policie zatím žádné bližší informace neuvolnila.

Související články

Další články