Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejbrutálnější striptýz všech dob s překvapením na konci! Tohle video vás dostane!

Americká fotografka Lisl Steiner (88) se rozhodla, že před kamerou odhalí své tělo a hlavně své nitro. Žena, která fotila Fidela Castra, Richarda Nixona nebo Jacqueline Kennedy, v emotivním videu popisuje zlomové okamžiky svého života a přitom odhazuje jednu část oblečení za druhou.

Lisl Steiner souhlasila s tím, že se odhalí v show nazvané What’s Underneath Project! (Co je pod povrchem), kde lidé odhalují své životy do posledních detailů.

Americká fotografka rakouského původu odhazuje kusy oblečení a hovoří o své kariéře, o nebezpečném Facebooku, o rozpadu současné společnosti, až se dostává ke smrti svého manžela a dalším intimnostem.

Video vrcholí, když Lisl začne vyprávět o své zkušenosti s rakovinou prsu. Neváhá a svlékne si košilku, aby ukázala, jak její tělo vypadá po odstranění prsou.

„Tak to jsem já. Takhle nyní vypadám. A jestli máte potřebu to řešit, tak to promiňte, ale táhněte k čertu,“ říká sebevědomě Lisl.

Projekt Co je pod povrchem vymyslela Elisa Goodkind a její dcera Lily Mandelbaum. Udělaly řadu rozhovorů se zajímavými ženami z celého světa.

Cílem projektu je ukázat, že sebedůvěra vychází z toho, když pochopíme samy sebe a naučíme se milovat své tělo.

Elisa a Lily věří, že jak člověk odhazuje své svršky, dostává se k pravé podstatě svého já a naučí se být hrdý na to, kým je.

Je pochopitelné, že epizoda s osmaosmdesá­tiletou paní (ve skutečnosti jí je o rok méně, ale rok si úmyslně přidává, protože žije v předstihu) byla jednou z nejsledovaněj­ších.

Související články

Další články