Jeden z nejúspěšnějších pořadů televize Nova Výměna manželek si od začátku svého vysílání oblíbily sta tisíce diváků. Přes prázdniny televize připravila opakování čtvrté řady, která se točila v roce 2008. Na obrazovkách ji můžete sledovat každý pátek.

Asi nejpopulárnějším se stal díl, ve kterém „vyměněná“ matka Michaela Sirotková z Příbrami před kamerami zfackovala svého manžela Tomáše. Při závěrečném setkání obou rodin, kdy si účastníci reality show vzájemně říkají své dojmy z výměny, se brunátná zrzka rozčílila na svého submisivního muže kvůli tomu, že dal jejich dceru Vanesu na hlídání jeho matce a ne matce Michaely. Navíc ji vytočilo, že si Tomáš byl schopen během deseti dnů, kdy výměna probíhala, najít práci, o kterou předtím několik let nezavadil.

„Tomáši, srovnej se, nebo tady s tebou třísknu a půjdu do hajzlu! To sis myslel, že když budeš kmitat před Vendulou a před kamerami, tak že co? Sedni si a budeš poslouchat to, co se děje. Jak je možný, že sis našel během šesti dnů práci a během šesti let se mnou sis tu práci nemohl najít?“ vztekala se Sirotková.

Jak celá taškařice vypadala, se podívejte na videu!