Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejbohatší sportovec ČR Satoranský má krásnou manželku: Anna umí šetřit i potlačit ego

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
basketbal
Českou reprezentaci na MS v basketbalu táhne hvězdný rozehrávač Tomáš Satoranský (27). Ten je v současné době také nejlépe vydělávajícím českým sportovcem. Za tři roky si v týmu Chicago Bulls přijde na 30 milionů dolarů. Dámy, které tato částka upoutala, ale mají smůlu. Tomáš Satoranský je ženatý. Po jeho boku stojí svůdná manželka Anna.

Bez debat je hlavní oporou českého národního týmu na právě probíhajícím mistrovství světa. Svůj um předvedl také v utkání proti USA. Češi ve svém prvním zápase podlehli favoritovi v poměru 67:88, ale rozhodně nezklamali.

"Podle mě můžeme být hrdí na to, jak jsme dneska v zápase bojovali. Chtěli jsme do toho jít hlava nehlava. Po většinu zápasu jsme se nezalekli, oni samozřejmě ukázali svou individuální sílu," chválil tým v rozhovoru pro TV Nova.

Satoranský je v současné době nejlépe placeným českým sportovcem. Po přestupu z Washingtonu do Chicaga si za tři roky přijde na 30 milionů dolarů (cca 673 milionů korun). A to je velmi dobrá částka i na slavnou NBA.

Pokud vás napadlo, že byste Tomášovi pomohli takové peníze utrácet, tak vězte, že na tyto kratochvíle má svůdnou manželku Aničku. Anna rozená Maurerová má slavné rodiče, kteří se pohybují v gastronomii. Ona tak může připravovat ideální jídelníček i pro svého miláčka. Je oddanou manželkou a celé ego podřídila kočovnému životu po boku manžela. Sama hrála basketbal dvanáct let, takže ví, o čem tento náročný sport je.

"S Tomášem už jsem žila 5 let ve Španělsku, na odloučení jsem tedy zvyklá, ale je pravda, že tam jsem to měla za rodinou a přáteli trochu blíž. Každopádně jsem žádný stesk v USA zatím nepocítila. Na USA jsem se těšila. Jsem ráda, že mám díky Tomovi možnost objevovat jiné země, žít v cizích městech, poznávat nové lidi a kultury – to už nám nikdy nikdo nevezme," říká sympatická blondýnka.

"První problém? Za boha jsem nemohla najít obyčejný bílý plnotučný jogurt. V supermarketech byl výběr neskutečných příchutí a nejrůznějších 'low fat' produktů, co jsem v Evropě v životě neviděla, ale žádný 'normální' jogurt," směje se v rozhovoru pro Novu, když odpovídá, co ji v USA nejvíce zaskočilo.

Tomáš a Anička se vzali v roce 2017. Na svatbě měli také basketbalisty Jiřího Welsche a Honzu Veselého. V roce 2019 se manželům narodila dcera Sofia Gia. "Nevěřím, že dva lidi můžou dělat vrcholovou kariéru a ještě mít rodinu. Takže teď je Tomášův čas. Neberu to jako oběť, rozhodla jsem se tak dobrovolně," říká Satoranská pro magazín Ona Dnes. Až Tomáš jednou kariéru ukončí, chtěla by se více profesně prosazovat. Momentálně ji hodně baví péče o rodinu a cestování.

"Já jsem docela skromná. Ani nejsem rozmarná, abych denně chodila po nákupech. Jsem šťastná, že máme dost, abychom mohli být s rodinou a vzít ji kdykoliv k nám na druhou stranu světa, abychom mohli cestovat a abych nemusela v supermarketu řešit, jestli si koupím levnější nebo dražší sýr," uzavírá sympatická kráska.

Související články

Další články