Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nejbohatší člověk na světě Jeff Bezos se rozvádí: Na kolik si jeho ex přijde?

+ Další fotografie
rozvod za všechny prachy
Zakladatel Amazonu Jeff Bezos se rozvádí. Manželství nejbohatšího muže se spisovatelkou MacKenzie Bezos trvalo 25 let. Podle jeho dřívějšího vyjádření na Twitteru se rozcházejí v dobrém. I přes rozvod stále zůstane Bezos nejbohatším mužem planety a z jeho budoucí exmanželky se rázem stane čtvrtá nejbohatší žena světa.

První informace o rozvodu nejbohatšího muže světa a zakladatele Amazonu Jeffa Bezose a spisovatelky MacKenzie Bezos se objevily na začátku tohoto roku. Už tenkrát Jeff informoval na svém Twitteru, že se se ženou rozcházejí v dobrém.

Nyní došlo i na majetkové vyrovnání. Bezosovi zůstane 75 procent společnosti, a tudíž obhájí svoji pozici nejbohatšího muže planety. Na druhou stranu na rozvodu nebude ztrátová ani MacKenzie, která se se čtvrtinovým podílem stane čtvrtou nejbohatší ženou světa.

MacKenzie na Twitteru také informovala o tom, že manželovi přenechá i hlasovací práva nad svým podílem ve firmě a vzdá se i veškerých svých zájmů v deníku The Washington Post a ve vesmírné společnosti Blue Origin, za nimiž stojí také její expartner.

„Jsem vděčná, že jsme s Jeffem zvládli proces ukončení manželství. Těším se na naši další životní etapu jako rodiče a přátelé,“ napsala MacKenzie Bezos. Majetek MacKenzie se vyšplhá na 36 miliard dolarů, majetek exmanžela pak 107 miliard dolarů.

Mohlo by vás zajímat

Další články