Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Nejbohatší Čech Petr Kellner se dme pýchou: Jeho dcera Anna to na koni umí

Anna Kellnerová je velmi úspěšná jezdkyně.
+ Další 2 fotografie
Už od svého útlého mladí doslova milovala koně a zajímala se o všechno kolem nich. Dnes je Anně Kellnerové jednadvacet let a je hvězdou parkuru. V současné době se jí podařil perfektní úspěch. Zvítězila v parkuru v Miami. Její otec Petr Kellner může být na svou dceru právem pyšný (53).

Dcera Petra Kellnera se jezdectví věnovala odmala. Závodní licenci získala už ve třinácti letech. „Jiné sporty mě nikdy nelákaly. Máma říkala, že jsem místo panenek dávala do kočárku koníky,“ uvedla v rozhovoru pro deník Blesk. Miluje skákání přes překážky. Je to pro ni adrenalin. Na klasické dostihy má prý dost vysokou postavu.

V jednadvaceti letech se jí začíná opravdu pořádně dařit. Vyhrála parkur v Miami se svým nizozemským kolegou Gercem Schroderem z týmu Prague Linons.

Anna Kellnerová neudělala na překážkách žádnou chybu a vítězství si právem zasloužila. „Je to úžasné. Skončit na pódiu a ještě k tomu vyhrát bylo naprosto neuvěřitelné,“ neskrývala své emoce.

V roce 2016 obsadila v celoročním žebříčku PAVO Pohár Jezdectví mezi seniory druhé místo v disciplíně Skoky a v březnu 2017 byla ve stejné disciplíně vyhlášena Českou jezdeckou federací Jezdkyní roku 2016 v kategorii Mladí jezdci. Má před sebou velkou budoucnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články