Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejbohatší a nejvlivnější dítě světového šoubyznysu: Dcerka Katie Holmes válcuje dětský svět!

Hotová princezna.
Zdroj: pinterest, profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Už od těch nejrannějších let jde ve stopách svých rodičů. Suri Cruise se nezapře. Evidentně zdědila po Katie a Tomovi všechny předpoklady pro to, aby jednou byla stejně známou a váženou celebritou!

Letos oslavila deset let. Suri Cruise ale vypadá a chová se daleko vyspěleji než většina desetiletých dětiček. Mnohokrát byla označena za nejbohatší a nejvlivnější dítko světového šoubyznysu. Ještě aby ne, když ji rodiče, především tedy maminka, vychovávají jako princeznu.

Narodit se do rodiny, kterou založili Tom Cruise (54) a Katie Holmes (37), se jednoduše vyplatí, a to přestože spolu již pár netvoří. Suri už od svých čtyř let cvičí gymnastiku, dělá moderní tance, step, ale také třeba hraje fotbal nebo se učí francouzsky a španělsky.

Rodiče chtějí, aby uměla prostě vše, a co neumí, to se naučí časem. Cruisovi podle zahraničních médií hodně záleží na tom, aby jeho dcera byla lepší než ostatní děti. Bohužel, moc pro to sám nedělá…

Mluví o tom, že už se svojí dcerou roky nemluvil, a to pak s tou výchovou moc neudělá. Nemůže za to ani tak rozchod s Katie, ale sekta. Cruise totiž patří ke scientologům a podle jeho slov mu vidět svou dceru nedovolí sám BŮH!!!

Související články

Další články