Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejbizarnější video roku, které uvidíte: Blonďatá blbka Nicky Tučková si povídá s knížetem Schwarzenbergem!

Zdroj: YouTube

Už jsme si mysleli, že jsme za svůj život a kariéru bulvárních hyen viděli všechno. Nořili jsme se do hlubin internetu a viděli jsme v té stoce a žumpě kdejaký bizár, chobotnici souložící s japonskou pannou, popravu v přímém přenosu, rozsekání těl mexickými kartely, operaci očních bulev, jejich holení břitvou, všelijaké pomatence, sociopaty a klinicky neléčené retardy.

Ale stačí, aby přišla Nicky Tučková, blonďatá blbka s naprosto otřesnou angličtinou, která vám způsobuje akutní vytékání mozku ušima a nosem. Kdo je ještě pořád na pochybách, zda má naše lidstvo šanci, tak vězte, že se jedná o velmi chytrý virál, tuhle dívku v pokročilém stadiu demence hraje divadelní herečka Táňa Malíková, jejíž IQ je úplně v pořádku.

Ovšem fenomén Nicky Tučkové je důkaz, že tenhle nápad nejenže funguje, ale funguje dobře. Dokonce tak dobře, že k ní do její nové Home Show přijal pozvání i Karel Schwarzenberg

Oba si velice vážně povídají o tom, jestli žije Karel na zámku a chodí tam v pantoflích nebo jestli se kamarádí s lidmi, kteří bijí své děti. Vzhledem k tomu, jak se Jeho Jasnost tváří, je to nejspíš dílo jeho předvolebního týmu. Ne, že by kníže neměl smysl pro humor a svým spánkem na veřejnosti rozlišuje důležitost či nedůležitost jednání, ale tohle je jasný tah na mladé voliče, kteří namísto Otázek Václava Moravce dávají přednost tzv. trollům na YouTube.

Související články

Další články