Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejbizarnější přání odběratelů z OnlyFans: Kafuu plní individuální touhy, dovolit si je však nemůže každý

Kafuu na OnlyFans plní bizarní přání: Fanoušci po ní loudí zvláštní věci
Zdroj: foto eXtra.cz/Slávek Vybíral
+ Další 4 fotografie
Extra Host

Popularita platformy OnlyFans u nás i nadále roste, i v našem rybníčku máme hned několik úspěšných tvůrkyň, kterým tato sociální síť vydělává miliony. O tom, jak to na tomto pro mnohé neznámém webu chodí, se v pořadu eXtra Host rozpovídala influencerka Anna Hamannová alias Kafuu. Mladá blondýnka promluvila o nejbizarnějších úkolech, kterými za peníze plní i ty nejzvláštnější touhy svým odběratelům. 

Anna Hamannová alias Kafuu je jednou z dívek, které se vydaly cestou působení na OnlyFans. Tahle mladinká kráska to však nedělá pouze pro zábavu, stále oblíbenější platforma jí dnes vydělává miliony, jak jsme již psali.

I když u nás není sociální síť OnlyFans zdaleka tak rozšířená jako například v USA, i tady její popularita roste. Víte však, jak to na ní vůbec chodí? Nejen o tom se Kafuu rozpovídala v pořadu eXtra Host. K odvážnému kroku, tedy k založení profilu, ji přiměli přátelé a svého kroku nyní rozhodně nelituje, a to ani tehdy, když čas od času plní poněkud zvláštní přání svých odběratelů. Ti ji prý často dodávají inspiraci pro tvorbu dalšího obsahu.

Za peníze plní i individuální touhy

Kafuu a její pravidelný obsah (peprné fotky, videa), si mohou lidé předplatit na měsíc za 10 dolarů, jak se na jejím profilu můžete sami podívat. Pokud však chtějí exkluzivní kontent, mohou sáhnout hlouběji do kapsy a stát se členy jejího “VIP klubíku.”

“Tam je vstupné 50 dolarů. Lidem tam odepisuju jako první, mají tam exkluzivní kontent a každé pondělí mají navíc jednu fotku zdarma. Právě těmhle lidem plním i jejich přání, která často bývají dost zajímavá,” rozpovídala se v rozhovoru, který si můžete pustit v náhledovém videu. “Ráda ta přání čtu. Je to kolikrát fakt šílené, že by mě to nikdy nenapadlo. Kolikrát mi to dává i inspiraci do dalšího obsahu, který následně tvořím,” dodala.

A jaké byly ty nejzvláštnější touhy? “Mezi ty nejzvláštnější patří, asi když někdo chtěl video lechtání nohou, nebo klučina, který chtěl fotku prstu v zadku,” vzpomíná Kafuu. Může se však sama rozhodnout, na co kývne a co naopak se slušností odmítne. Za každé takové jedno video či fotku na přání si pak naúčtuje další částku navíc. "Moje nejdražší video bylo za 350 dolarů," prozradila. Celý rozhovor, ve kterém objasnila zákulisí OnlyFans, si můžete přehrát níže.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy