I když svým vzhledem a prostořekostí klamala, tak to byla dobrosrdečná žena, která nebyla stará. Bylo jí pouhých 34 let, když jí selhala játra. Sice vypadala tak na šedesát, ale to bylo hlavně kvůli účesu jak podle kastrolu a kolotočářskému líčení.

Jsem velmi smutný. Martinka byla veselá a dobrosrdečná žena. Měl jsem ji rád, a když jsem viděl, co se s ní děje, chtěl jsem pomoct. Nechtěla. Předminulý týden jsme jí do nemocnice nesli hygienické potřeby. Bohužel se z toho už nedostala. Věřím, že je na lepším místě,“ napsal na sociální síť její dobrý kamarád Edo z Ilavy.

Podle něj za smrtí ženy, která žila tři roky ve stanu a maringotce, byly dost velké problémy s játry. Skon hvězdy reality show potvrdila webu Čas.sk i její dcera.

Byla proslulá svým módním nevkusem, prostořekým vyjadřováním, ale i dobrosrdečnou náturou. Svým netradičním vystupováním i extravagantním vzhledem byla Martinka (†34) alias Kleopatra z Turca známá. Hvězda reality show Farmář hledá ženu už ale diváky ani známé nikdy nepobaví

„Volal nám mámin manžel Martin, že máma zemřela,“ řekla Barbora, která si s mámou užila své. Ta byla dokonce i několikrát zavřená na psychiatrii.

Bohužel si zažila i dost špatné chvíle ve svém životě. Sice se z ní stala hvězda, ale kvůli špatným podmínkám jí odebrali děti, které sociálka umístila do dětského domova. Ani to jejímu zdravotnímu stavu neprospělo, což ji nakonec i stálo život.