Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nejbizarnější oblečky manželky Kanyeho Westa: Vynesla černý kondom i polštář přes ňadra, přátelé o ni mají strach

Bianca Censori v podivných mundúrech, které na ni navlékl Kanye West.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Bizarní móda

Rapper Kanye West (46) a jeho žena Bianca Censori (28) tvoří nejpodivnější a nejkontroverznější pár Ameriky. Psychicky nemocný hudebník svou manželku rád obléká do podivných oblečků, které jsou často za hranicí chápání i dobrého vkusu. Přátelé australské krásky mají o Biancu dokonce strach, Kanye prý podle nich chce z krásky udělat druhou verzi své bývalé ženy Kim Kardashian (42), jak napsal web Hola.

Bianca Censori bývala dívka s dlouhými tmavými vlasy, pocházející z Austrálie, kde se živila jako architektka a designérka. Následně začala pracovat pro firmu Yeezy, kterou vlastní kontroverzní rapper a návrhář Kanye West. Po nějaké době se Bianca s Kanyem dokonce tajně vzali a od té doby jsou prakticky nerozluční.

Kanye se rozvedl s televizní osobností Kim Kardashian a rychle se vrhl do náruče mladinké Biancy, kterou si ale pomalu přetváří k obrazu svému. Už své manželce Kim vybíral outfity, což sama influencerka prozradila v několika rozhovorech, jak napsal web Buzz Feed. Probíhalo to prý tak, že jí Kanye každý den na postel připravil, co si má obléci, a ona tak učinila. A stejnou taktiku, zdá se, uplatnil i na Biancu, ovšem v mnohem kontroverznější míře.

Prazvláštní oblečky

Bianca se od dob, co se s Kanyem seznámila, změnila k nepoznání. Má ostříhané vlasy nakrátko, které si často barví buď na blond, nebo na černou. Na některých snímcích vypadá jako přesná kopie Kim Kardashian.

Její outfity také budí značné kontroverze. Kanye West, trpící bipolární poruchou, kterou odmítá léčit, svou novou ženu také stylizuje, ovšem její outfity jsou na rozdíl od těch Kiminých za hranicí vkusu. Během dovolené v Itálii na sobě měla například pouze upnuté legíny a přes prsa si držela polštář. Jindy zase měla zvláštní polstrování kolem krku a přes celé tělo černou těsnou látku, která jí připoutala ruce k tělu a ona tak jimi nemohla vůbec pohybovat. Outfit vypadal spíš jako kondom. Posléze se objevila na ulici se svým manželem a na sobě měla jen černou podprsenku, legíny a byla naboso.

Přátelé o ni mají strach

Přátelé Biancy o ní navíc mají pořádné starosti, protože se údajně na povel svého manžela kompletně izolovala. „Všichni si děláme velké starosti. Tohle není ona. Normálně je upovídaná, výřečná, akční, nikdy nezavře pusu. Nemá teď v životě vůbec nikoho. Je to hrozně děsivé,“ uvedl jeden z přátel podle webu Hola. „Kanye se snaží z Biancy udělat radikálnější verzi Kim. Skoro jako Kim 2.0,“ uvedl další s tím, že je nyní velmi obtížné se s Biancou spojit.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy