Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Glosa: Nejbizarnější (ne)rozchod Česka. Zahnula Lela Karlosovi, nebo bylo vše jinak?

Karlos s Lelou jsou opět šťastný pár.
Zdroj: Foto Peter Gaman/poskytnuto Lelou Ceterovou
+ Dalších 6 fotografií
rekapitulace

Ve Vémolandu je to sice zase zalité sluncem, události z počátku týdne ale nasvědčovaly tomu, že se schyluje k nejbrutálnějšímu rozchodu posledních let. Co ale předcházelo podle všeho nejen slovní přestřelce mezi Karlosem a Lelou, než si slavná prsatice a obávaný bijec uvědomili, že jsou především rodiči? Redaktoři eXtra.cz situaci sledovali od sobotního večera a nestačili se divit. 

Definitivní rozchod s matkou svých dvou dětí sice Karlos Vémola oznámil někdy v úterý ráno, kdy na svůj Instagram nahrál dojemné video z dětského pokojíčku, redakce eXtra.cz byla ale v pohotovosti od sobotního odpoledne. Právě tehdy jsme se totiž doslechli první náznaky o událostech ve Vémolandu.

Podle našich informátorů měla Lela přijít Karlosovi na nevěry. Aby nebyla zase za tu podváděnou, vmetla mu do tváře, že i ona udržuje milenecký poměr. To ale Karlos nepřekousl, vypěnil, padlo několik facek, Lela sebrala děti a utekla ke kamarádce.

Rozchod zapírala

Ačkoliv nám sama Ceterová na naše přímé otázky odpověděla, že se s Karlosem nerozešli a neřeší drby, my jsme si našimi informacemi byli tak jistí, že jsme v pondělí naše čtenáře informovali o tom, že se historie opakuje a Karlos a Lela krátce po porodu zase netvoří pár.

Čekali jsme zatloukání, čekali jsme výhrůžné telefonáty, čekali jsme v podstatě cokoliv, nikdo z nás ale nečekal, že Karlos v noci z pondělí na úterý nahraje video, ve kterém oznámí definitivní rozchod se ženou, která ještě několik hodin předtím redakci eXtra.cz tvrdila, že se nikdo s nikým nerozešel. Nikdo ani nečekal, že se sám Vémola přizná k tomu, že Lelu načapal při činu se svým dobrým kamarádem Víťou Kaiserem, se kterým se znají jenom dva měsíce, jak se nakonec ukázalo, a že jde o muže, který jim jenom dodává jídlo, aby lvi měli co žrát, ale Karlito to vyprávěl tak barvitě, až se mohlo zdát, že se Lela spustila s jeho kamarádem z dětství.

Reakce rozčílené manželky

Kdo by si myslel, že se po tomto videu ozvala Lela, je na omylu. Nebyl to ani údajně zfackovaný Kaiser, nýbrž jeho manželka Kamila Kaiserová, která Vémolova slova dementovala, svého muže se zastala a Karlosovi vzkázala, aby její rodinu nezatahoval do svých vztahových kotrmelců.

Ačkoliv Karlos tvrdil, že zfackoval jenom svého soka v lásce, záhy se ozvala Lela. Ta přišla se zcela šokujícím tvrzením. Podle jejích slov ji měl Vémola napadnout, když zrovna držela v náruči jejich čerstvě narozeného syna. A nejenže na něj šla podat trestní oznámení, navíc do jejich vily vyrazila za doprovodu několika policejních hlídek.

Kdo si myslel, že tím začala rozvodová bitva roku, byl na omylu. Podle vlastních slov zbitá a vyděšená Lela se totiž ještě ve středu i s dětmi vrátila do Vémolandu. Karlos ještě předtím oznámil, že si milence své partnerky spletl a Kaiserovi, kterého podle svých předchozích slov zfackoval, se veřejně omluvil a oznámil, že si jenom myslel, že mu Lela zahýbá právě s ním, protože ho měla Ceterová uvést v omyl, když si do telefonu zapsala číslo svého údajného milence pod jménem Vít Kaiser. Jakoby si nemohla vymyslet nějaké falešné jméno.

Opravdu Lela podváděla?

A teď drobná rekapitulace, co se stalo. Karlos Vémola měl mít podle informací eXtra.cz milenku. Ceterová mu na to přišla, začala mu tvrdit, že také má milence. Možná v afektu řekla, že tím milencem je právě Vít Kaiser. Nejspíš proto, že ví, že k sobě s Vémolou mají aktuálně hodně blízko. Vémola dostal blikanec a Lelu nejspíš zfackoval. Ta utekla. Karlos v afektu natočil video, protože se po pondělním článku na eXtra.cz zalekl, že nám Lela vše vyslepičila a chtěl mít kauzu pod kontrolou. Následně si uvědomil, že přišel o sponzora a bude muset své lvici platit jídlo ze svého a začal kolotoč omluv a fabulací. A na koho se hodila vina? Na chudinku roky podváděnou Ceterovou.

Nutno si ale říct jeden malý detail. Lela Ceterová byla posledních devět měsíců těhotná, pak porodila císařským řezem. Pokud si někdo myslí, že byla ve stavu, že by mohla kohokoliv podvádět, tak upadl na hlavu. Pochybujeme, že Lela první týdny po porodu císařským řezem měla pomyšlení na nějaké pletky. Ačkoliv má za sebou hned několik plastických operací, tak byla s největší pravděpodobností ráda, že dokáže chovat v náruči své děti a starat se o ně. Aktuálně je ale vyobrazená jako ta, která nasazovala otci svých dvou dětí parohy, ačkoliv je veřejným tajemstvím, že své mužství v kalhotách neudrží právě Terminátor. Tak se necháme překvapit, jak tento příběh skončí. Teď se sice zase prý mluví o svatbě, než ale vůbec k svatbě dojde, tak se mohou ještě dvanáctkrát rozejít a zase sejít.

Související články

Další články