Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nejbizarnější nástroje pro masturbaci! Jak si to doma děláte vy?

Sexuální hrátky jdou občas do extrémů.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Kdo tvrdí, že nemasturbuje, ten lže. Muži to mají jednodušší protože ke svému uspokojení nepotřebují žádné předměty. My ženy jsme na tom hůř. Když prsty nestačí zapojujeme fantazii a do ruky bereme vše, co je po ruce.

Kdo by čekal, že i tak příjemná věc, jako je masturbace, může být životu nebezpečná. V zápalu vzrušení ovšem zapomínáme, co bereme do rukou a jak hluboko to strkáme. Po dokončení naší chvilky nastává trapný moment, kdy zjistíte, že ta věc, se kterou jste si před chvilkou užívaly, nejde ven. Co teď? Rozhodně musíte navštívit lékaře a podělit se s ním o váš zážitek.

Radiopaedia.org neboli stránka ve stejné duchu jako Wikipedie je určená pro fanoušky a zájemce o vědu radiologii. Na této stránce se tak objevily snímky, které ukazují ty nejzajímavější předměty, které museli doktoři ze ženského klína vytahovat. Máte po ruce klíč nebo iPad? Tak proč nezačít masturbovat. Při pohledu na fotky nebudete chápat, co některé jedince napadne.

Související články

Další články