Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejbizarnější jména dětí českých celebrit: Kdo pojmenoval své dítě Slunce, Anakin nebo Forrest

Nejbizarnější jména dětí českých celebrit: Kdo pojmenoval své dítě Slunce, Anakin nebo Forrest
Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
inspirace

Nějaké celebrity chtějí být něco extra, i když jde o pojmenovávání jejich vlastních dětí. Dávno už neplatí a není zvykem, že český národ pojmenovává své děti českými jmény. To, že dávají rodiče svým dětem cizí jména, není nic neobvyklého, ovšem mezi lidmi, a to zejména celebritami, se najdou tací, kteří se nebojí své dítě pojmenovat opravdu zvláštním až bizarním jménem. Zahraniční společnost je na neobvyklá jména už zvyklá, když jde ale o usedlejší Česko, tak je dost možné, že se jejich děti stanou v pozdějším věku kvůli podivnému jménu středem posměchu a ze školy budou odcházet s pláčem.

Podivná a bizarní jména se každým rokem stávají mezi lidmi stále oblíbenější tradicí a české celebrity nejsou výjimkou a nezůstávají ani zdaleka pozadu. Mezi české celebrity, které se drží na první příčce, patří Tereza Ramba (Voříšková) (31), která své dítko po narození nazývala Slunce a stejně tak mlžila kolem jeho pohlaví. Jméno Slunce nakonec změnila na jméno Mikuláš.

Mezi dalšími celebritami, které pojmenovaly své dítě velmi zajímavě, je youtuber Petr Melicherík neboli Erik Meldik, který má syna Anakina a dceru Maliu.

Český zpěvák Tomáš Klus (34) dává společně s jeho partnerkou Tamarou také přednost neobvyklým jménům. Doma mají Jenovéfu, Josefínu a Alfréda.

Moderátorka Emma Smetana (32) se svým partnerem Jordanem Hajem pojmenovali dceru Lennon Marlene Haj Smetana, jaké jméno dají druhému dítěti, které čekají, je stále otázkou.

Ani pornoherec Robert Rosenberg (45) není v pojmenovávání svých dětí pozadu. Jeho první syn se jmenuje Forrest a druhého syna pojmenoval podle boxerské filmové legendy Rocky.

Sexuální koučka Helena Houdová také nezahálí a své ratolesti, se kterými obývá Bali, pojmenovala Daveed Jakub, Darien a Deia. Příjmení mají po bývalém manželovi Amanat.

Fotbalista Tomáš Řepka (46) dal svým synům jména Tommaso a Markus. Zpovzdálí nenahlíží ani herečka Aňa Geislerová, která vybrala jména Bruno Fidelius a Stella Ginger.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy