Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejbizarnější epizoda Úplně debilních zpráv: K Sonie Edde se přidala koktavá Markéta Galuszková

+ Dalších 18 fotografií
Pořad Úplně debilní zprávy, který moderuje obdařená Sonia Edde, slavil svou stou epizodu. U příležitosti tohoto speciálního dílu se k moderátorce přidala i instagramová hvězda a samozvaná modelka Markéta Galuszková, čímž udělala z už tak extravagantního pořadu neskutečný bizár.

Úplně debilní zprávy na obrazovkách diváky televizního kanálu Prima COOL baví už přes 100 večerů. Na jubilejní, stý díl se k moderátorce Sonie Edde přidala i Markéta Galuszková, kterou znají lidé hlavně coby bizarní hvězdičku Instagramu. Sama Sonia tuto speciální epizodu pojmenovala Úplně debilní krávy.

Galuszková je kromě svých bizarních tanečních videí a fotek, na kterých z ní přímo srší sebevědomí, známá i tím, že její angličtina je na bodu mrazu. Když tedy dostala v Úplně debilních zprávách za úkol přečíst novinku, v níž byla spousta anglických slov, diváci v podstatě ani nevěděli, o čem ta holka vůbec mluví.

Sonia Edde na konci epizody usoudila, že bude lepší, když si příští díl odmoderuje opět sama. Markéta Galuszková tak zůstane jen na Instagramu, pokud ji ovšem nenapadne se přihlásit do další televizní soutěže, jako byly před delší dobou například barrandovské Popelky.

Související články

Další články