Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejbizarnější domy k prodeji, které reality nabízejí: Zlaté hraběcí panství se zbrojnošem

Nejbizarnější domy k prodeji, které reality nabízejí: Zlaté hraběcí panství se zbrojnošem
Zdroj: stereo-reality.cz
+ Dalších 9 fotografií
Galerie
Probírat se nabídkami realitních kanceláří nezní možná úplně jako ten nejlepší nápad na volné odpoledne, ale věřte, že se mezi spleti různých inzerátů na prodej domů nebo bytů, najde řada takových, nad kterými strávíte půl večera. Některé jsou totiž natolik bizarní, že při prohlížení fotek se nepřestanete divit, kde autor bral inspiraci. Podívejme se na jeden z nejnevkusnějších domů, jehož cena je natolik vysoká, že je na vyžádání u makléře. Kolik byste dali za toto honosné sídlo?

Pokud prahnete po něčem skutečně velkolepém a líbí se vám monumentální přepychové stavby, tak byste rozhodně neměli přehlédnout rodinné sídlo kousek od Prahy 5. Původní majitel měl skutečně bizarní vkus na všechno.

"Dům má fakticky pět podlaží, v prvním naleznete velkoryse řešený obytný prostor s kuchyní, jídelnou, krbem a přímým vstupem na terasu a na schodiště, vedoucí na zahradu s fontánou a venkovním barem s posezením," píše se v nabídce.

Skutečnost je taková, že když si vaše návštěva půjde v noci nalít do kuchyně sklenici vody, tak ji patrně trefí šlak, protože hned za kuchyní se nachází obývák, kterému dominuje rytíř ve zbroji a mohutní slonové coby nohy konferenčního stolu.

"Při stavbě domu byly použity výhradně nejkvalitnější materiály, včetně italského mramoru," pokračuje inzerát. Mramor v domě nejde přehlédnout, je skutečně všude, podobně jako sytá oranžová barva. Pokud vás zajímá, jak tahle epesní stavba vypadá vevnitř, podívejte se do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy