Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nejasnosti kolem sebevraždy: Verče prý bylo TEPRVE 14, Hanku měla poznat v nemocnici

+ Další 2 fotografie
Smutné
Česko je od soboty v šoku z tragédie, která se stala na vlakové trati v Pivíně na Prostějovsku. Dvě dívky si tam lehly na koleje a čekaly na příjezd vlaku, po němž už nebude nic. Hanka a Verča se prý znaly delší dobu a obě trpěly depresemi. Kolem druhé dívky však panují nejasnosti, navzdory prvotním informacím jí údajně bylo teprve 14 let a jmenovala se jinak.

Vlak, který mířil z Nezamyslic do Koutů nad Desnou, se v sobotu před polednem zastavil v Pivíně na Prostějovsku. Srazil tam dvě dívky, které si lehly do kolejiště a čekaly na smrt. Tragédií se zabývají kriminalisté, na povrch už se ale stihly dostat šokující podrobnosti.

Hanka (†18) studovala na Střední odborné škole Olomouc a život si prý vzala kvůli rozchodu s přítelem. Druhá dívka se podle prvotních informací měla jmenovat Veronika, rovněž jí mělo být 18 let. Jenomže podle zjištění Prostějovského deníku šlo o teprve 14letou teenagerku.

Nahrávají tomu i mnohačetné komentáře na Facebooku, v nichž diskutéři ještě navíc tvrdí, že se nejmenovala Veronika, nýbrž Věra.

Do redakce eXtra.cz se navíc dostala zpráva o tom, že jedna z dívek řešila velké problémy v rodině. Údajně šlo o týrání ze strany blízkého příbuzenstva, se kterým si nevěděla rady.

Obě dívky se prý dobře znaly, mluví se tom, že k seznámení došlo v nemocnici. Hospitalizovány tam údajně byly kvůli stejnému důvodu, prý totiž trpěly silnými depresemi.

Sebevraždu si musely pečlivě naplánovat, ani jedna nebyla místní. Zanechaly i dopis na rozloučenou, který zajistila policie. Tomu, že přípravu na čin ze zoufalství nepodcenily, nahrává i paradoxní fakt, že na trati zanedlouho začne několikadenní výluka a žádné vlaky tudy jezdit nebudou.

Mohlo by vás zajímat

Další články