Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

NEJABSURDNĚJŠÍ VÝMLUVY PO DOPINGOVÉM NÁLEZU: Malý penis, moc sexu nebo líbačka s feťačkou!

Některé výmluvy sportovců skutečně stojí za to.
Zdroj: Twitter.com
+ Další 2 fotografie
Ti sportovci se snad předhánějí v tom, kdo má více vtipné vysvětlení pro svůj prohřešek proti pravidlům. U některých výmluv zůstává rozum stát!

Co dělat, když se přijde na to, že podvádíte? Sportovci na to mají originální řešení. Když dopují, tak hlavně zatloukají a zatloukají. K tomu také čas od času přidají vtipnou historku. Jenže dopingoví pracovníci nejsou pitomci a podobné pohádky jednoduše neakceptují.

Běžkyně na lyžích Therese Johaug se zkoušela vymluvit na přípravek na zklidnění popálených rtů, který prý obsahoval steroidy.

Sprinter LaShawn Merritt si dokonce udělal pořádnou ostudu. Nepovolený steroid se do jeho těla dostal přes přípravek na zvětšení penisu. Dodnes se mu tak všichni smějí, že ho má malý!

Hodně originální byl při vymlouvání Tyler Hamilton. Ten přišel s vysvětlením, že cizí krev, kterou mu našli v těle, pochází z jeho nenarozeného dvojčete, i tak mu to ale nevyšlo.

Americký sprinter Dennis Mitchell se zase vymluvil na sex, čímž kamufloval zvýšenou hladinu testosteronu. Prý se miloval pětkrát se svojí ženou a obdarovával ji tak k jejím narozeninám.

Tenista Richard Gasquet byl pozitivně testován na kokain. Ten se prý do jeho těla dostal kvůli líbačce s ženou, která tuto látku brala. Tomu tribunál nakonec doživotní trest nedal.

Všechny rozesmál Mark Bonisch. Americký gólman svůj kokain omlouval tím, že prý chtěl zbavit závislosti svoji manželku. Když si vzala lajnu, tak on si vzal dvě.

Severokorejskou fotbalovou reprezentaci žen prý zasáhl blesk a jeho následky musely prý řešit korejským přípravkem z jeleních žláz. Ani tady ale výmluva na steroidy moc neprošla.

Dieter Baumann to zase svedl na někoho jiného. Prý mu někdo dal do jeho zubní pasty nandralon. To mu dokonce u německého atletického svazu prošlo, u IAAF ale nikoliv.

Cyklista Adrie van de Poel vše svedl na svého otce. Do jeho těla se prý dostaly steroidy z masa holubů, které choval. Na maso svůj podvod svedl i Alberto Contador. Podle něj se mu clenbuterol dostal do těla z bifteku.

Související články

Další články