Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nej sexy vězeň světa je zpět na scéně! Jeremy Meeks slibuje, že o něm nyní pořádně uslyšíme

Jeremy Meeks slíbil, že už bude sekat dobrotu.
Zdroj: facebook.com
Určitě si tohoto týpka pamatujete. Jeremy Meeks se stal celebritou, když se na veřejnost dostaly jeho fotky z vězení. Teď slíbil, že už nebude členem gangu a bude z něj hodný kluk. A taky se rozhodl, že vydělá pořádný balík v modelingu.

Příběh Jeremyho Meekse je slabikářovým příkladem, jakou sílu mají média a internet. Když policisté v americkém Stocktonu zveřejnili jeho fotky, netušili, že právě tvoří celosvětovou celebritu. Na modré oči a ostře řezanou zajímavou tvář začaly okamžitě reagovat tisíce žen.

Lehkým problémem je, že sexy chlapík je těžký zločinec, který právem sedí za mřížemi. Soud ho tam poslal za organizované obchodování se zbraněmi. Jeremy byl součástí gangu a jeho kérky svědčí, že na to byl hrdý.

Jenže když má někdo tisíce fanoušků na internetu, tak si ho zábavní průmysl všimne, i když je to zločinec. Nyní navíc Jeremymu svitla naděje, že by mohl být za dobré chování propuštěn už koncem roku 2015.

Modrooký týpek oznámil, že si podmaní svět modelingu. Věří, že má tolik fanoušků na internetu, že nebude problém prorazit ani na tomto žhavém poli. „Začal jsem zdravě jíst a hodně posiluji. Chci uspět a zabezpečit svou rodinu,“ tvrdí nyní Jeremy. Odborníci tipují, že o něj skutečně bude v branži zájem.

Související články

Další články