Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

NEJ kámoška má sexy kluka a vy se s ním musíte nutně vyspat? Tohle je 5 rad, jak toho docílit a nebýt přitom za mrchu!

+ Další 2 fotografie
To je situace, vaše nejlepší kamarádka si našla sexy chlápka a vy na něj v noci myslíte? Asi se shodneme, že to není úplně jednoduchá situace. Pokud tělu ovšem neporučíte a chlápka svedete, je jasné, že se to musí ututlat, abyste z toho nevyšla za mrchu. Víme, jak na to.

Jakmile jde o nevěru, je to vždycky těžké, ovšem pokud jde o nevěru, kde svedete chlapa své kámošce, je to průser. Máte hned několik možností, buď se smířit s tím, že přátelství končí a v tom případě nemusíte maskovat stopy, nebo musíte vše dokonale ututlat. Předpokládáme, že si většina z vás vybere tu druhou možnost. Jak tedy nedat na sobě nic znát?

1. Moc náklonnosti škodí

Pokud budete vy i on o sobě mluvit moc často v dobrém, začne i ta nejhloupější kámoška něco tušit. Mluvit o sobě jako o nepřátelích také není tou správnou volbou. Snažte se najít ten správný balanc a o kamarádčinu protějšku mluvte bez emocí.

2. Přestože jste tou nej kámoškou, snažte se nebýt vztahovou vrbou

Tento bod se splní jen těžko, ovšem pokud budete neustále rozebírat jen jeho ze všech možných stran, prokecnete se a dříve nebo později začnete i pořádně žárlit.

3. Žádné společné výlety

To tak, oni dva zamilovaní a vy jim tam budete dělat pomyslného křena? Při každé příležitosti, kdy půjde kámoška na záchod, se políbíte a adrenalin bude hlavní náplní výletu? Tak takhle rozhodně nevěru neututláte.

4. Milostné SMS neexistují

Pakliže spíte kámošce s klukem, je to už dost troufalé, a tak se vyvarujte alespoň vrkání po SMS. Stále se většina nevěr provalí právě touto cestou. Buďte neustále ve střehu.

5. Kámoška nesmí tušit, že někoho máte

Rozhodně bude lepší, když si zachováte tvář té svobodné kamarádky. Jakmile začne totiž kamarádka tušit, že vám někdo plete hlavu, bude intenzivně zjišťovat, kdo to je.

Související články

Další články