Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEHODA VYPADÁ JINAK! Kazmo, ránu na hlavě ti udělali až v nemocnici? Fanoušci tvrdí, že si z nich celebritka dělá legraci

Uprostřed stojí vysmátý Kazma u odtahovky. Nic mu není. Pak posílá
„skoroumírací“ foto z nemocnice. A ta krev na autě? Sorry jako…
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Kontroverzní celebritka Kazma oznámil, že měl autonehodu. Jenže fanoušci mu tohle nevěří. Zdá se, že opakovaný vtip opravdu není vtipem. Kazmo, tady nezaberou ani motivační řečičky o přežití vlastní smrti. Je to trapas.

Kazma (31) má stále spoustu fanoušků, a když mu přijde, že jich je málo, vymyslí si nějakou bizarní promo akci, aby mu jich pár přibylo. Přibývá mu sice spíše více lidí, kteří jej nenávidí, ale špatná reklama, také reklama koneckonců.

Proto není divu, že fanoušci už mu jeho pokusy o sebepropagaci moc nebaští. Kazma oznámil, že srazil prase. Jenže kdo opravdu někdy srazil divočáka, tak ví, že stopy na autě vypadají jinak. Tady někdo asi nacákal Kazmovi na autíčko plechovku barvy, smějí se fanoušci.

Faktem je, že Kazmovi šlo o to, aby se o něm zase chvilku mluvilo. Proto asi na Facebook také doplnil pseudomotivační řeč, která je asi stejně hluboká jako studna jeho vlastní moudrosti. Většina lidí má ale jasno, že tu něco smrdí.

„Vole na tebe se jednou ta smrtka doopravdy usměje! Je to docela trapný a opakovaný vtip není vtipem,“ píše jeden z fanoušků.

„Co za zvíře si srazil, že mělo krve jako tři sloni, a po tom co si ho srazil ti ještě skočilo 3× na kapotu a 6× oběhlo auto? Navíc podle směru těch krevních stříkanců si ho srazil zepředu, pak zboku, pak i zezadu. Že by to byl nesmrtelnej klokan?“ Tak se Kazmovi vysmál další fanoušek.

„Vypadáš o dost líp než po kalbách, to je v pohodě,“ všímá si další fanynka, která jasně vidí, že těsně po nehodě byl Kazma bez zranění v obličeji a vysmátý. Škrábanec na čele se zázračně objevil až v nemocnici.

„Za prve, neřekl bych, ze podél dálnice je tolik obchodů. Za druhé ta krev na masce mi nějak podvědomě řekla, že je to Kazmovina, za třetí maskéři ti udělali lepší zranění, něž když tě tenkrát dobil Rytmus. Tak či tak si abnormální hovado,“ zakončil úvahu další fanoušek.

Související články

Další články