Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Auto srazilo v Praze chodce: Záchranářům se muže nepodařilo oživit, řidič z místa ujel

Nehoda v centru Prahy: Jeden vážně zraněný
Zdroj: Profimedia
dopravní nehoda

V centru Prahy dnes večer zemřel mladý muž, kterého u zastávky tramvaje v Ječné ulici srazilo osobní auto. Řidič pak z místa nehody ujel. Policisté po něm pátrají. Vážná nehoda zastavila provoz několika tramvajových linek.

Vážná nehoda zastavila dnes večer provoz tramvají v centru Prahy. U zastávky tramvaje v Ječné ulici se srazilo osobní auto s chodcem, který na následky zranění zemřel. Vyplývá to z informací policie, záchranářů a Dopravního podniku hlavního města Prahy (DPP).  Řidič následně z místa nehody ujel. Policisté ho hledají.

Nehoda se stala podle informací policie před 18:30 v Ječné ulici u křižovatky se Štěpánskou ulicí. "Sražený mladý muž osobním autem je ve vážném stavu," oznámila na twitteru pražská záchranná služba. Chodec musel být podle záchranářů po srážce oživován.

DPP na svém webu uvedl, že kvůli zásahu složek integrovaného záchranného systému při nehodě byl omezen provoz tramvajových linek 4, 6, 10, 16 a 22. Místo musejí tramvaje objíždět po odklonových trasách. Podnik doporučil lidem, aby použíli metro.

Související články

Další články