Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nehoda u Znojma ji připravila o dceru i vnoučka Kryštůfka: Smutný vzkaz zdrcené babičky

Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
tragédie
V pondělí se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž přišlo o život pět lidí. Mezi nimi i čtyřměsíční Kryštůfek se svou maminkou. Podle policie nehodu zavinil řidič vozu s rakouskou poznávací značkou, který předjížděl přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz. Zoufalá matka a babička, kterou nezodpovědný řidič připravil o dceru a malého vnoučka, napsala vzkaz plný smutku a odhodlání bojovat.

V pondělí během tragické nehody čtyři dospělí zemřeli na místě, o život čtyřměsíčního miminka bojovali lékaři v nemocnici, chlapeček však svým zraněním podlehl. Tato tragédie se nesmazatelně zapsala především do života ženy, která během ní přišla o dceru a malého vnoučka Kryštůfka. Zdrcená matka a babička se rozhodla bojovat proti nebezpečným řidičům.

Bolest, jakou nyní tato žena prožívá, si umí jen málokdo představit. Jeden nebezpečný manévr neuvážlivého řidiče jí obrátil život vzhůru nohama. Zatímco dcera zemřela na místě, vnouček o svůj život bojoval v nemocnici. Ani veškerá péče lékařů však nestačila k tomu, aby svůj boj vyhrál. Matka a babička, která přišla o dvě milované osoby, se rozhodla ukázat tváře obětí a nebezpečným řidičům se postavit.

Bolestný vzkaz

Zdrcená žena žádá o pomoc prostřednictvím sociálních sítí. „Nerada dávám osobní příspěvky, ale rozhodla jsem se bojovat. Vinou bezohledného řidiče již není mezi námi moje dcera a její malý syn. Proto prosím o pomoc proti těmto „řidičům“, ať se konečně něco děje a přestanou umírat na silnicích nevinní lidé. Prosím, pomozte mi,“ napsala ke snímku své zesnulé dcery a vnuka Kryštůfka.

Příspěvek sdílelo už téměř 6 tisíc lidí a slova podpory poslala nešťastné matce a babičce už téměř tisícovka dalších. Jeho celé znění i s fotkou chlapečka a jeho maminky naleznete v galerii.

Související články

Další články