Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nehoda pod vlivem 2,5 promile: Dádě Patrasové šlo přesně před rokem o život

Zdroj: eXtra.cz, profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Neštěstí
Je to přesně rok, kdy miláček dětských srdcí havaroval pod vlivem alkoholu. Herečka Dagmar Patrasová (63) svůj vůz poslala čelně do protisměru a v centru Prahy na Vinohradech způsobila dopravní nehodu. Kdyby jela rychleji, mohlo jí jít o život. Tehdy nadýchala 2,5 promile alkoholu a přišla o řidičské oprávnění.

K dopravní nehodě došlo na křižovatce na Vinohradech kousek od bydliště Patrasové. V odpoledních hodinách se navátá Dáda přiřítila se svým vozem do křižovatky, kde se střetla s jiným vozem. Patrasové auto následně odvezla odtahovka. Kuriozitou při nešťastné srážce bylo, že díky ní policisté zajistili dalšího účastníka nehody, mezinárodně hledaného Ukrajince.

Ve správním řízení byla Patrasová za svůj přečin ‚odměněna‘ pokutou ve výši 150 tisíc a po dobu roku a půl nesmí usednout za volant. „Mrzí mě, co se stalo. Byl to zkrat. Nikdy už takovou hloupost nedopustím,“ řekla později eXtra.cz Patrasová, která si údajně vzala z nehody do života ponaučení.

Jak to tehdy na místě nehody vypadalo? Na to se podívejte do galerie. Mnozí uznají, že oblíbená herečka měla velké štěstí.

Související články

Další články