Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nehoda na Havlíčkobrodsku: Šest lidí se přiotrávilo v hospodě kvůli výpadku proudu

Neštěstí
V pondělí se na Havlíčkobrodsku v jednom z hostinců přiotrávilo šest lidí oxidem uhelnatým. Zapříčinil to výpadek proudu, kvůli kterému tam zapnuli elektrocentrálu. Všichni skončili v nemocnici, naštěstí však nejsou v ohrožení života.

Na Havlíčkobrodsku mohlo dojít k ohromné tragédii. Nepřívětivé počasí zapříčinilo výpadek proudu v hostinci v Přibyslavi, a proto zapnuli elektrocentrálu. Kvůli tomu došlo k úniku oxidu uhelnatého a všichni přítomní se přiotrávili.

Hasiči byli k události přivoláni kolem půl deváté večer. „V Přibyslavi v tu chvíli nešla elektřina, takže si nahodili centrálu. Samozřejmě došlo k úniku oxidu uhelnatého a přiotrávili se,“ sdělila mluvčí hasičů Petra Musilová pro Novinky.cz.

Šest osob bylo následně převezeno do nemocnice. „Aktuálně jsou dle lékařů všichni mimo ohrožení života. Jeden pacient je na oddělení ARO, tři pacienti jsou na jednotkách intenzivní péče. Zbytek je na standardním oddělení,“ uvedla mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.

Související články

Další články