Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nehoda na Českolipsku: Soused nacouval do chlapečka, letěl pro něj vrtulník

Zdroj: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje
Nehoda
Vážná nehoda v obci Brenná si vyžádala přítomnost všech složek integrovaného záchranného systému. Osobní automobil srazil dítě a kvůli vážnosti zranění musel být na místo nehody vyslán záchranářský vrtulník. Ten zraněné dítě transportoval do nemocnice.

K velmi vážné nehodě na Českolipsku v obci Brenná nedaleko Zákup, kdy osobní vozidlo srazilo chodce, byli vysláni policisté, záchranáři i hasiči. "Ke střetu osobního automobilu s osobou míří dvě jednotky PO do obce Zákupy na Českolipsku," uvedli hasiči Libereckého kraje na sociálních sítích.

"Obě jednotky jsou v současné době na místě a pomáhají ZZS s ošetřováním zraněné osoby, na místě je vrtulník LZS," přidali poté na Twitter. "Zraněná osoba předána ZZS a následně letecky transportována do zdravotnického zařízení. Jednotky se vrací zpět na základny."

Nešťastná náhoda

Na místo nehody musel zamířit i vrtulník s týmem záchranářů, který vážně zraněného chlapce transportoval do nemocnice. Policisté v tuto chvíli vyšetřují příčinu nehody, zřejmě šlo o nešťastnou náhodou, kdy dítě srazil soused při couvání. Pravděpodobně jde o dvouletého chlapce.

Související články

Další články