Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nehoda Erbové rozdělila Česko: Proč ji jedni litují a druzí nenávidí? A jak to máte vy?

Nehoda Erbové rozdělila Česko: Proč ji jedni litují a druzí nenávidí? A jak to máte vy?
Zdroj: archiv

Středeční incident, při kterém Vlaďka Erbová (32) nacouvala do exekutora, který byl u nich v Černošicích zabavit majetek, sleduje snad celé Česko. Zhroucenou modelku, která do některých médiích dala krátce po nehodě rozhovor, někteří odsuzují, jiní naopak stojí na její straně.

Erbová byla pro mnoho lidí terčem kritiky. Před několika lety jako řadová modelka sbalila modrookého fešáka, v tu dobu ještě úspěšného fotbalistu Tomáše Řepku (40), který se kvůli ní rozvedl s tehdejší manželkou a odešel od rodiny. Vlaďku mnozí označovali za zlatokopku, co odtáhla otce od rodiny, a v tomhle modelu se našla spousta zhrzených žen, které skončily podobně jako Renáta Řepková.

Ta si ale našla přítele, který se na Facebooku začal vulgárně vyjadřovat o Erbové, to samé udělala i dcera Řepky Veronika a obliba veřejnosti začala u Renáty postupně klesat ve prospěch Erbové.

Po nehodě, která před dvěma dny pořádně zacloumala jejím životem, ji mnozí podle reakcí na internetu nevěřili, že muže nesrazila schválně. Sám odborník na dopravu se ale vyjádřil, že šlo zřejmě o nervové rozrušení, kdy si modelka nevšimla muže v zadním zrcátku a nevnímala couvací senzory. Na druhou stranu soudní exekutoři jsou u nás asi nejvíc nenáviděné povolání a mnoho lidí má s exekucemi (i těmi neoprávněnými) hodně špatné zkušenosti. Právě ti se snaží na sociálních sítích Vlaďku podpořit a chápou, jak velký vliv má situace, v níž se modelka nachází, na psychiku člověka.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy